Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10678
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": Nowa miłość uratuje Martę od alkoholizmu?

W życiu Marty (Joanna Jabłczyńska) pojawi się nowy przystojniak Olaf (Maciej Brzoska). Czy to on wyrwie ją z nałogu alkoholowego?


Reklama


Niestety, zdrada i rozstanie z z Pawłem (Rafał Cieszyński) okażą się dla Konarskiej traumatycznym przeżyciem. Trudno będzie jej dojść do siebie po rozpadzie kolejnego związku. Z rozpaczy dziennikarka zacznie ostro pić. Gdy niemal sięgnie już dna, na jej drodze stanie Olaf.

Czy po raz kolejny okaże się, że najlepszym lekarstwem na złamane serce jest nowa miłość?

Ona jedna, a ich dwóch

Wokół Ewy (Ewa Gawryluk) - poza naczelnym (Janusz Chabior) - zacznie krążyć Radek (Piotr Michalski). Nowy sąsiad będzie zalecał się do Nowakowej w dość niekonwencjonalny sposób. Co z tego wyniknie? 

Ukartowana ciąża?

Niespodziewany obrót przyjmą sprawy w wątku Ilony (Anna Samusionek) i Maksa. Młody Brzozowski zauważy, że sukienka jego kochanki, na której postanowi zemścić się za bankructwo swojej mamy Izabeli (Anna Korcz), dopina się z ledwością.

Do głowy mu nawet nie przyjdzie, że Zdybicka mogła zajść w ciążę.

Czy to możliwe, że tak przebiegła kobieta nie zapanowała nad antykoncepcją? Czy ją także zaskoczy wynik testu ciążowego? A może wszystko ukartowała, by nie dopadło ją Centralne Biuro Antykorupcyjne?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje