Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Nowa miłość Daniela

Daniel (Michał Tomala) – zamiast na egzamin licencjacki – uda się do szpitala z wizytą do Łucji (Magdalena Łoś).


Reklama

Czy poczucie winy i wyrzuty sumienia mogą zrodzić wielkie uczucie? Młodego Brzozowskiego czeka takie właśnie zaskakujące doświadczenie.

Przypomnijmy, że gdy rodzina Daniela wyjechała do Paryża, wprosili się do niego koledzy i urządzili w jego mieszkaniu suto zakrapianą imprezę. Potem jeden z kumpli, prowadząc na rauszu samochód, potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca wypadku. Ofiarą pirata padła właśnie Łucja. Daniel też jechał tym autem.

Co się ze mną stało?

Targany wyrzutami sumienia odnajdzie ranną dziewczynę na OIOM-ie jednego ze szpitali. W pewnym momencie dziewczyna wybudzi się ze snu. Spłoszony Brzozowski niezbyt przekonująco wyjaśni, że pomylił sale. Nawiążą rozmowę, z której Daniel dowie się, że dziewczyna nic nie pamięta z wypadku. Od lekarzy słyszała tylko, że wjechała pod samochód.

Nie ma licencjatu

Tymczasem Basia (Grażyna Wolszczak) ze Smolnym (Łukasz Konopka) i Kubą (Kacper Łukasiewicz) niespodziewanie wrócą wcześniej z podróży poślubnej.

Cel? Świętowanie obrony licencjatu Daniela. Lecz on okłamie ich, że oblał egzamin. W rzeczywistości nawet do niego nie podejdzie, bo nie będzie mógł przestać myśleć o Łucji. Jak dziewczyna przyjmie wiadomość o tym, że Daniel miał coś wspólnego z jej wypadkiem? Czy w ogóle będzie chciała go jeszcze znać? 

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Michał Tomala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje