Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Nowa gwiazda po osiemdziesiątce!

Do obsady "Na Wspólnej" dołączyła Helena Norowicz, 81-letnia dziś aktorka, która ostatnio została twarzą dwóch marek modowych i zrobiło się o niej głośno w mediach. Poznaj szczegóły!Reklama

Produkcja serialu TVN na razie utrzymuje w tajemnicy informację, w jakiej roli zobaczymy Helenę Norowicz. Wiadomo tylko, że pojawi się w 2158. odcinku “Na Wspólnej" w bardzo dramatycznym momencie życia trójki bohaterów: Igora (Kuba Wesołowski), Elżbiety (Paulina Chapko) i Jakuba (Andrzej Niemirski).

Wcześniej aktorka rzadko pojawiała się w kinach i telewizji. Uważni widzowie seriali mogą kojarzyć ją jedynie z niewielkich ról w "Domu", "Plebanii" i "Barwach szczęścia". Za to 44 lata przepracowała w stołecznym teatrze Studio, gdzie była ulubioną gwiazdą reżyserów Józefa Szajny i Jerzego Grzegorzewskiego.

Gdy skończyła 67 lat, została zmuszona do pójścia na emeryturę. Helena Norowicz twierdzi, że gdyby to zależało od niej, to do dziś grałaby na scenie. Swoje powtórne narodziny zawdzięcza Aleksandrze Popławskiej, czyli Ninie z “Barw szczęścia", która zaproponowała jej współpracę.

Osobiście wykonała Helenie kilka zdjęć i wrzuciła je na swoją stronę internetową z podpisem: "Aktorka niewykorzystana Helena Norowicz". Fotografie zrobiły furorę, a 81-letnia gwiazda zaczęła robić karierę.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje