Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Nie zobaczysz dziecka!

Ciąża Ilony (Anna Samusionek) okaże się zagrożona, a Maks (Adam Fidusiewicz) przysięgnie sobie, że odzyska zaufanie byłej kochanki, byle tylko ich dziecko miało pełną rodzinę!


Reklama


Maks wyzna matce (Anna Korcz), że bardzo mu zależy na dziecku i nie wyobraża sobie, że mógłby nie być blisko niego. Iza poradzi mu, żeby w takim razie jak najszybciej uporządkował swoje relacje z Iloną. Nie będzie to łatwe, gdyż Zdybicka uważa go za wroga.

- Nie zamierzam się poddawać - oznajmi matce Brzozowski. - Sam wychowałem się bez ojca i wiem, jak boli takie doświadczenie. Zrobię wszystko, żeby moje dziecko mogło cieszyć się obojgiem rodziców.

Nie chcę cię znać!

Pełen dobrej wiary Maks uda się do Ilony. Da jej do zrozumienia, że choć będzie to trudne, mogą kiedyś znowu sobie zaufać.

- Po tym, co zrobiłeś, nie chcę cię znać! - usłyszy w odpowiedzi. Wtedy Maks przypomni byłej kochance, że i ona nie jest bez winy. Przecież knuła przeciw niemu i jego matce.

- Pomimo wszystkich brudnych sprawek, które były między nami, naprawdę cię kochałem, a teraz zależy mi na naszym dziecku - doda. - Jeśli trzeba będzie, powalczę o nie w sądzie. - Nie pozwolę, żebyś kiedykolwiek je zobaczył! - wykrzyczy mu w twarz Zdybicka, po czym zniknie bez śladu.

Potem na jaw wyjdzie, że Ilona uda się na badanie USG. Przerażona opowie lekarce, że jakiś czas temu krwawiła i bardzo obawia się, że może stracić dziecko. W konsekwencji zagrożenia ciąży trafi do szpitala, gdzie Maks odnajdzie ją po prywatnym śledztwie.

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje