Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10760
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Nastolatka fantazjuje o Olafie

Kłopoty nie ominą Kubickiego (Maciej Brzoska). Ból barku zmusi go do wizyty u lekarza, który stwierdzi naciągnięcie torebki stawowej. To jednak dopiero początek prawdziwych problemów.

Lekarz przepisze mu leki i zaleci noszenie stabilizatora. Wzburzony trener oznajmi, że za trzy tygodnie ma test, który zaważy na jego dalszej karierze zawodowej.

Reklama

Doda, że nie może przerwać treningów. Lekarz wytłumaczy mu, że przy takiej kontuzji niezbędne jest unieruchomienie stawu, bo inaczej może dojść do poważnych komplikacji.

Po powrocie do domu Kubicki okłamie Martę (Joanna Jabłczyńska), że - mimo kontuzji - nie ma przeciwwskazań do treningów Zdaje sobie sprawę, że jeśli nie przystąpi do nich teraz, straci posadę w klubie.

Niestety, podczas ćwiczeń kontuzja da o sobie znać. Olaf będzie zwijał się z bólu. Nie podda się jednak. Zażyje środki przeciwbólowe i wróci do treningu. Wieczorem spotka się ze starym znajomym dilerem, by załatwił mu coś, po czym nie będzie czuł się otumaniony.

Mężczyzna poda mu zawiniątko z lekarstwem i powie, żeby uważał, bo środek jest bardzo mocny. Kontuzja i nadużywanie niedozwolonych środków to nie jedyne problemy, jakie czekają Kubickiego. Kolejny to... Paulina (Dagmara Bryzek). Nastoletnia podopieczna Romana (Waldemar Obłoza) zacznie fantazjować na jego temat.

Trener wpadnie jej w oko i za wszelką cenę postanowi zapisać się do niego na zajęcia.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje