Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10752
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Najważniejszy egzamin w życiu Joanny Jabłczyńskiej

Joanna Jabłczyńska za trzy miesiące po raz drugi stanie do egzaminu radcowskiego. Choć dla gwiazdy to najważniejszy cel przyszłego roku, nie zamierza jednak stresować się tym wydarzeniem tak bardzo jak poprzednio.


Reklama


- Od stycznia z powrotem siadam do nauki - zdradza gwiazda serialu "Na Wspólnej".

Aktorka nie zamierza jednak przygotowywać się w takim napięciu i stresie jak poprzednio.

- W tym roku postanowiłam, że szkoda mi tych trzech miesięcy życia zmarnować, więc będę się starała do tego na luzie podejść - mówi Joanna Jabłczyńska i zdradza, jaki ma sposób na powtórne przygotowanie się do egzaminu.

- Oczywiście trzeba sobie przypomnieć pewne rzeczy, ale głównie należy wypocząć przed tymi dniami egzaminu. Tam się siedzi naprawdę bardzo dużo godzin, bardzo często bez normalnego jedzenia, w dużym stresie, więc przede wszystkim wydaje mi się, że trzeba wyluzować. Oczywiście w granicach rozsądku.

Joanna Jabłczyńska po raz pierwszy przystąpiła do egzaminu na radcę prawnego w marcu 2013 r. Wtedy nie zdała tylko jednego z pięciu egzaminów (z prawa gospodarczego), uprawniających do otrzymania dyplomu radcowskiego. Bardzo to przeżyła.

Na swoim oficjalnym profilu przyznała "Egzamin poprzedziły trzy lata ciężkiej nauki na aplikacji i trzy miesiące przed samym egzaminem rezygnacji z wielu przyjemności i propozycji. To był najważniejszy egzamin w moim życiu, więc nie zamierzam się poddać" - pisała.

Aktorka w 2009 r. skończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Joanna Jabłczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama