Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10214
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Najpierw zdrada, potem ślub!

Niespełna dobę przed swoim ślubem z Michałem (Robert Kudelski) Kinga (Ilona Wrońska) podda się pieszczotom Iwa (Jakub Wieczorek). Zwierzęcy instynkt okaże się silniejszy od niej...Reklama

Przypomnijmy, że Kmiecik od dawna adoruje Brzozowską. Któregoś razu zaczął ją całować w pracy, a gdy ona wyraziła ostry sprzeciw, tłumaczył, że dawała mu wyraźne sygnały, że też tego pragnie. Jak na złość, krótko po tym zdarzeniu Kinga miała erotyczny sen z Iwem w roli głównej! Zbiegło się to w czasie z ponownymi oświadczynami Michała, które postanowiła przyjąć.

Gorące pocałunki i pieszczoty z... kolegą z firmy

 Gdy przygotowania do powtórnego ślubu Brzozowskich ruszą pełną parą, Kmiecik powie Kindze, że rozstał się z jej powodu ze swoją partnerką intymną. Przy kolejnej okazji wyzna, że ją kocha. Lecz ona nie zechce go wysłuchać. Wtedy on zwolni się z pracy. Kinga dzień przed swoim ślubem - a dokładnie w 2114. odcinku “Na Wspólnej" - pójdzie do niego do domu, by nakłonić go do zmiany decyzji. Iwo weźmie to za dobra monetę. Zacznie pieścić Kingę, a ona się temu podda. Dojdzie do gorących pocałunków. Kochankowie zrzucą z siebie garderobę... Brzozowska opamięta się jednak po chwili. Odepchnie  Iwa i ucieknie z jego domu.

Michał nawet w najczarniejszych snach  nie przewidzi tego, że jego powtórny ślub z Kingą okaże się początkiem końca ich burzliwego związku. Choć wydawać by się mogło, że Brzozowskim udało się zażegnać kryzys, problemy między nimi dopiero teraz zaczną tak naprawdę narastać i przybierać na sile. O czym mowa? O braku chemii, o niezrozumieniu i braku poszanowania dla wzajemnych pragnień i potrzeb. Lecz oboje dojdą do jednomyślnego wniosku, że najważniejsza jest dla nich rodzina, a przede wszystkim dobro ich wspólnego synka Ignasia (Bartek Kaszuba), więc podejmą decyzję o powtórnym ślubie.

Ostatni dzień wolności

Dobę przed ponownym złożeniem przysięgi małżeńskiej w Urzędzie Stanu Cywilnego Michał przypomni Kindze, że dziś wypada ostatni dzień ich wolności. Zaproponuje, żeby z tej okazji poszli wieczorem gdzieś razem potańczyć. Wstępnie Brzozowska zgodzi się na to, aczkolwiek  bez większego entuzjazmu. Ostatecznie ze wspólnych tańców wyjdą jednak nici, gdyż Kinga pójdzie z wizytą do Kmiecika, by nakłonić go do powrotu do pracy w agencji. W czasie gdy ona będzie oddawać się figlom z kolegą z firmy, podniecony Michał pokaże synkowi nowe obrączki, które kupił dla siebie i mamy. Ze wzruszeniem odczyta na głos Ignasiowi wygrawerowaną na jednej z nich dedykację dla Kingi.

Pech czy zła wróżba?

Zdradzamy, że w dniu ślubu, do którego dojdzie w 2115. odcinku “Na Wspólnej", do Brzozowskich z samego rana przyjdzie Basia (Grażyna Wolszczak). Pech sprawi, że w tym samym momencie dotrze do nich wiadomość, że wizażystka miała awarię auta i w związku z tym nie przyjedzie umalować panny młodej. Kinga będzie więc musiała sama zrobić sobie makijaż. Basia oczywiście zaoferuje jej swoją pomoc. Jej uwadze nie ujdzie fakt, że Kinga jest jakaś nieswoja.

- Nic mi nie jest - zacznie kręcić panna młoda. - Po prostu się nie wyspałam.

Tuż przed wyjściem do urzędu Brzozowska dostanie telefon od Iwa. Nie odbierze jednak połączenia. Tym bardziej że w tym samym czasie zjawi się Andrzej (Tomasz Schimscheiner). Chwilę później cała czwórka, wraz z Ignasiem uda się do USC.

Kochanek w USC

Nic ani nikt nie zakłóci uroczystości, choć w urzędzie Kinga dostrzeże Iwa. Smutnego i zawiedzionego. Tak czy inaczej Brzozowscy zawrą związek małżeński. Podczas ceremonii Andrzej kilka razy spojrzy znacząco na swoją byłą żonę Basię. Będzie sprawiał wrażenie mężczyzny tęskniącego za tym, co ich kiedyś łączyło. Goście złożą młodej parze życzenia. Kątem oka Kinga dojrzy oddalającego się Kmiecika... Po powrocie do domu ubłaga Michała, by natychmiast się spakowali i wyjechali jak najdalej...

 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje