Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10791
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Najnowsze odcinki zobaczymy we wrześniu?

Sensacyjna decyzja TVN! Władze programowe stacji znów zmieniają ramówkę. W te wakacje, po raz pierwszy od kilku lat, nie zobaczymy nowych odcinków "Na Wspólnej".

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl nowe odcinki będą emitowane do 28 maja. Kolejne widzowie zobaczą najprawdopodobniej dopiero we wrześniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszami, a powrót aktorów na plan zaplanowany jest na czerwiec.

Reklama

"Prace nad scenariuszami nowych odcinków trwają nieprzerwanie. Niebawem wracamy na plan zdjęciowy" - powiedział Wirtualnym Mediom Tomasz Karpiński, producent serialu.

Pierwotnie zakładano, że serial "Na Wspólnej", podobnie jak przez cztery ostatnie lata, będzie emitowany w czasie przerwy wakacyjnej.

Niestety, plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Przypomnijmy, że w kwietniu z aktorami "Na Wspólnej" rozwiązano umowy, o czym doniosła mediom Sylwia Gliwa, skarżąc się, że obsada znalazła się na lodzie:

"Postawiono nas pod ścianą. Firma Fremantle, która produkuje ‘Na Wspólnej’, rozwiązała z nami umowy o dzieło z dnia na dzień. Była nawet informacja, że jak nie podpiszemy rozwiązania umowy, nie dostaniemy wynagrodzenia za marzec. To wypowiedzenie jest spowodowane pandemią. Firma, by przetrwać, musi się desperacko ratować"

"W związku z epidemią i obowiązującymi w naszym kraju rozporządzeniami, a przede wszystkim mając na względzie bezpieczeństwo aktorów oraz ekip technicznych zawiesiliśmy prace na planach wielu produkcji. Serial 'Na Wspólnej' od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, dlatego chcemy wrócić do realizacji nowych odcinków najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Po powrocie na plan zamierzamy kontynuować wszystkie wątki" - odpowiadała na zarzuty Marcin Godlewski z biura prasowego TVN.

Jaki finał serialu zobaczą widzowie w maju?

Serial w tym sezonie zakończy się na 3080. odcinku. Co wydarzy się w finale?

Tania będzie przeszczęśliwa, Sławek zapowiedział, że to dziś wyzna Renacie, że od niej odchodzi! Ale rozmowa policjanta z żoną będzie miała nieoczekiwany przebieg - Dziedzic dowie się, że Kraszewska ma raka! Co zrobi?!

Sabina zrobi obdukcję - podziękuje Agnieszce i Weronice, że obudziły w niej odwagę. Wcześniej zalękniona, teraz zdecyduje się zrobić wielki medialny szum! W kancelarii zjawi się mąż Sabiny - będzie błagał Roztocką, żeby nie wierzyła w kłamstwa żony. Jej chodzi tylko o jego pieniądze! Wieczorem Weronika podejmie swoją ostatnią walkę - postawi Robertowi ultimatum: odwyk albo rozstanie!

Adrian będzie jawnie mobbował Smolnego w pracy. Jednak Krzysztof zniesie to ze stoickim spokojem - musi ratować swoich ludzi przed zwolnieniem. Ale zespół nie będzie już monolitem - Tomek zauważy, jak Tymon spiskuje z Baliszewskim!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje