Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9806
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Na ratunek miłości

Roman sprawi, że Honorata uwierzy, iż jest dla niego najważniejsza, a jego brat Antoni stworzy związek z Alicją.

Wkrótce Hofferowi (Waldemar Obłoza) przyjdzie wypić piwo, którego sam nawarzył. Honorata (Aleksandra Konieczna) odkryje, że on i Alicja (Jowita Budnik) byli w przeszłości parą.

Reklama

Najgorsze będzie dla niej to, że nie powiedział prawdy i do tego jeszcze z zazdrości o byłą dziewczynę pobił się z własnym bratem Antonim (Ostap Stupka).

Zrozpaczona powie mężowi, że czuje się oszukana. Alicja zaś spotka się z Antonim i stwierdzi, że będzie lepiej, jeśli zakończą swoją znajomość, bo nie chce być zarzewiem konfliktu między braćmi.

Antoni powie, że wiele dla niego znaczy i nigdy by jej nie skrzywdził. Alicja łamiącym się głosem zakomunikuje, iż jej decyzja jest nieodwołalna.

Roman wręczy Honoracie bukiet róż i zapewni ją o swojej miłości.

Skruszony wyzna, że kiedyś Alicja rzeczywiście wiele dla niego znaczyła, ale teraz jedyną kobietą w jego życiu jest żona. Honorata będzie autentycznie wzruszona.

Potem Hoffer szczerze przeprosi brata, zapewniając, że życzy mu szczęścia z Alicją. Przeżyje szok, gdy dowie się o jej decyzji.

Obieca, że wszystko naprawi. Poinformuje Alicję, że Antoni kompletnie się załamał po tym, jak z nim zerwała.

Da jej do zrozumienia, że to, co było między nimi, jest już przeszłością.

Efekt? Malicka postanowi dać szansę sobie i Siemieniukowi. Ukrainiec zdecyduje się pozostać w Warszawie. Honorata zapyta męża, jak zniesie fakt, że jego brat spotyka się z kobietą, która była jego miłością. Roman zapewni żonę, że poza nią nie widzi świata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje