Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Muszko zaatakuje Stanleya z bronią w ręku! Poleje się krew…

Wiadomość, że Janinka (Monika Bolly) przyjęła oświadczyny Stanleya (Michał Milowicz), bogatego kardiochirurga z Kalifornii, zmobilizuje Muszkę (Piotr Cyrwus) do zdecydowanego działania. Rzuci się na rywala z bronią! Ucierpi nawet Roman (Waldemar Obłoza)!

Ujawniamy, że w 3130. odcinku (emisja w środę 25 listopada w TVN) Zdzisław zaczai się na swoja żonę na klatce schodowej. Kiedy wystrojona Janina będzie wychodziła na spotkanie ze Stanleyem, zazdrosny Muszko zatrzyma ją i siłą zaciągnie do mieszkania Hofferów, gdzie dojdzie do karczemnej awantury.

Reklama

Oświadczyny bez rozwodu

Zdzisław przypomni Janince, że jest jego żoną, która ślubowała być z nim na dobre i na złe. Zapowie, że nie da jej rozwodu. W odpowiedzi usłyszy, że - z rozwodem czy bez - ona odchodzi od niego. Zdzisław dozna takiego szoku, że nawet nie spróbuje jej zatrzymać.

W tym samym odcinku wystrojony w garnitur Romana i przeszkolony w romantycznej mowie przez Honoratę (Aleksandra Konieczna) Muszko uda się do żony z kwiatami. W ognistej tyradzie zapewni Janinkę, że ją kocha. Obieca też rzucić  prepersowanie i zabrać ją tam, gdzie tylko będzie chciała. Ku swojej wielkiej rozpaczy, usłyszy, że Stanley oświadczył się jej i że ona te oświadczyny przyjęła...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje