Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Monika... oślepła?!

Monika straci wzrok, Żaneta zostanie namiętnie pocałowana, a Dominik bardzo zrani Sławka i Renatę. Sprawdźcie, co wydarzy się w serialu w najbliższych odcinkach!

 

Choroba przedślubna

Reklama

Monika jest przerażona - straciła wzrok! Bojąc się, że Damian (Waldemar Błaszczyk) odwoła ślub, ukrywa to przed nim... Jak długo jej się to uda? I najważniejsze - czy da się uratować wzrok Moniki?

Damian jest bardzo przejęty stanem Moniki - chce ją zabrać do szpitala. Ziębówna robi narzeczonemu totalną awanturę. Uważa, że Damian jest podły - robi to, by nie wziąć z nią ślubu.

Namiętny pocałunek

Żaneta jest cały czas obrażona na Wojtka. Żali się Bretnerowi (Karol Wolski), że ma potwornie zaborczego męża. Darek stwierdza, że przy nim Żaneta czułaby się dużo swobodniej, po czym... namiętnie ją całuje!

Bolesny cios

Siostra Dominika uważa, że brat powinien mieć prawo dysponowania swoją wygraną. Chłopcu się to podoba. Dagmara (Agata Góral) każe Renacie (Marta Jankowska) i Sławkowi (Mariusz Słupiński) przelać pieniądze na jej rachunek. Ich protesty cichną, gdy słyszą, że są dla Dominika obcymi ludźmi!

Renata i Sławek bardzo przeżywają to, jak zostali potraktowani przez siostrę Dominika. Przecież traktują obcego chłopca jak własnego syna! Dominikowi jest bardzo głupio... Kiedy Dagmara przychodzi by zabrać go do banku po jego pieniądze - ten niespodziewanie odmawia... Dziewczyna wpada w szał!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje