Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Miłosne uniesienia, narodziny dziecka i nowi bohaterowie

12 lat na antenie TVN. Ponad 2000 odcinków. Widownia licząca blisko 3 miliony. Mnóstwo znanych i uwielbianych aktorów. Specjalne epizody z udziałem gwiazd i natężenie emocjonujących wątków, jakich jeszcze w tym serialu nie było... W wiosennych odcinkach "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami miłosnych uniesień pomiędzy Martą i Olafem oraz Ewą i Radkiem, a także narodzin Wiktora - dziecka Maksa i Zdybickiej. Przekonamy się również, kto z obsady "Na Wspólnej" "ma talent" i jak w roli aktorów poradzą sobie Marcin Prokop i Szymon Hołownia.


Reklama


Marta jest na poważnym, życiowym zakręcie. Usiłuje uporać się ze swoim problemem alkoholowym i robi wszystko, żeby odzyskać zaufanie najbliższych. Olaf (Maciej Brzoska) - który niedawno pojawił się w jej życiu - jest gotów zrobić dla niej wszystko! On również ma na swoim koncie trudną przeszłość i, podobnie jak Marta, potraktował sport jako sposób na uporanie się z problemami. Dzięki Olafowi Konarska stopniowo odzyskuje spokój i odnajduje nową pasję... Swojego nowego partnera poznaje z synem i przyprowadza na spotkanie z Filipem i przyjaciółmi.

W nowych odcinkach sercowych wątpliwości nie ustrzeże się Ewa Hoffer. Oddycha z ulgą, gdy jej sąsiad Radek - cały i zdrowy - wraca z wyprawy w Himalaje. Spotkanie z nim całkowicie zmieni dotychczasowe życie Ewy.

Wielkich zmian możemy spodziewać się również u Hofferów. Odzyskanie opieki nad Ulą kosztowało ich wiele nerwów. Oboje bardzo przeżyli to, że choroba Zuzy została wyciągnięta na widok publiczny. Przetrwali trudne rozprawy sądowe i demonstracje przeciwników idei, że nosiciele wirusa HIV mają prawo do adopcji. W nowych odcinkach Zuzę i Kamila czeka kolejna próba... W szpitalu Hoffera pojawia się przebojowa i atrakcyjna doktor Lis (Agnieszka Warchulska). Nowa pani kardiochirurg robi na Kamilu oszałamiające wrażenie...

Duże emocje także u Maksa - na świat przyjdzie dziecko jego i Zdybickiej. Ale wiele czasu upłynie, zanim Brzozowski weźmie na ręce swojego synka... Okaże się bowiem, że Zdybicka zniknęła, a Maks młody Brzozowski nie figuruje w akcie urodzenia jako ojciec...

Basia przez przypadek poznaje Łucję i tak wychodzi na jaw, że Daniel wszystkich okłamał! Smolny, który jako jedyny zna całą prawdę o tej dziewczynie, jest wściekły na Daniela.

Michał podejmuje męską decyzję - zamierza spełnić swoje marzenie związane ze śpiewaniem. Po kilku incydentalnych występach na weselach decyduje się na poważny krok... Zamierza iść na casting do "Mam Talent!". Michałowi dopisuje szczęście, bo Kinga rozpoczyna właśnie współpracę reklamową z Marcinem Prokopem. Czy znany dziennikarz pomoże Brzozowskiemu zawojować polską scenę muzyczną? 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje