Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9895
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Miłosne przygody Ewy i Igora

Wkrótce Ewa Nowak (Ewa Gawryluk) wprowadzi się do kochanka, a jej syn Igor (Kuba Wesołowski) wda się w namiętny romans z mężatką.


Reklama


Niedaleko pada jabłko od jabłoni. To przysłowie idealnie pasuje do Ewy Nowak i jej syna Igora. Oboje są ponadprzeciętnie kochliwi i mimo najlepszych chęci nie potrafią ułożyć sobie życia osobistego, nieustannie skacząc z kwiatka na kwiatek.

Wciąż nowe pokusy

- Synek najwyraźniej podąża śladami mamy - komentuje Ewa Gawryluk. - Żartujemy z Kubą Wesołowskim, że nasi bohaterowie po prostu nie są w stanie ustabilizować swojego życia uczuciowego. Na ich drodze nieustannie stają nowi partnerzy, a także pojawiają się kolejne... przeszkody.

I nic nie wskazuje na większe zmiany w najbliższym czasie. Ale dzięki temu w serialu stale dzieje się coś ciekawego, a my mamy co grać. Obecnie w życiu Ewy funkcjonuje intrygujący himalaista Radek Wichrowski (Piotr Michalski), dla którego zrezygnowała ze związku z odpowiedzialnym i przede wszystkim przewidywalnym Arturem Kwiatkowskim (Janusz Chabior).

Po powrocie z przedłużonych wakacji na Bornholmie Nowakowa wprowadzi się do kochanka. Nie będzie miała daleko do syna, bo przecież alpinista mieszka tuż za ścianą, ale Igora nie ucieszy ta zmiana.

Po pierwsze, uzna, że matka nie powinna rozstawać się z Arturem, który jest jego szefem i jednocześnie przyjacielem. A po drugie, będzie zdania, że himalaista nigdy nie da jej szczęścia. - Jedyne, co on ci jest w stanie zapewnić, to strach i wieczną niepewność - usłyszy Ewa z ust rozżalonego syna.

Koszty niewierności

Niemal w tym samym czasie, gdy romans Ewy z Wichrowskim znajdzie się w kulminacyjnym momencie, Igor ulegnie urokowi Elżbiety Marcinek (Paulina Chapko), poznanej przy okazji przeprowadzania wywiadu z jej mężem, właścicielem dużej firmy.

Gdy biznesmen dowie się o romansie żony z dziennikarzem, uzna Nowaka za wroga i zapragnie zemsty. Zanim to jednak nastąpi, Igorowi przyjdzie poznać blaski i cienie związku z mężatką. 

Elżbieta nie zawsze będzie mogła wyrwać się z domu, co zafunduje obojgu huśtawkę nastrojów. Pierwszą osobą, której Igor przyzna się do romansu, będzie Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska).

- W moim życiu pojawił się ktoś ważny - powie Igor przyjaciółce, której zacznie się z czasem zwierzać przy okazji pracy w jednej redakcji.

Kłótnie i pojednania Związek Nowaka z Marcinkową okaże się bardzo burzliwy. Ambitny dziennikarz chciałby mieć piękną Elżbietę tylko dla siebie i spędzać z nią jak najwięcej czasu, a to przecież niemożliwe. Niełatwo będzie im wyrwać wspólne chwile, co stanie się powodem do nieporozumień i kłótni.

Kochankowie będą się jednak równie żarliwie godzić, jak kłócić. - Nie jesteśmy w stanie żyć bez siebie - zgodnie przyznają w czasie kolejnego pojednania. 

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje