Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Michel chce sobie kupić... żonę!

Michel (Mariusz Ochociński), obawiając się, że będzie musiał opuścić Polskę, zdecyduje się za namową kolegów znaleźć dziewczynę, która zgodzi się - za odpowiednie wynagrodzenie - zawrzeć z nim białe małżeństwo!


Reklama

Michel, przygnębiony perspektywą upuszczenia Polski, da się namówić przyjaciołom, by zamieścić na portalu randkowym anons, dzięki któremu znajdzie dziewczynę gotową poślubić go za odpowiednim wynagrodzeniem!

Co prawda wcale nie będzie podobało mu się takie rozwiązanie, ale chęć kontynuowaniu studiów w Warszawie okaże się silniejsza, zwłaszcza że Brono (Dawid Czupryński) i Norbert (Michał Malinowski) zaoferują mu pożyczkę, by miał pieniądze na zapłacenie ewentualnej kandydatce.

W 2122. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 12 sierpnia w TVN) Bruno, Norbert i Sandra (Michalina Robakiewicz) pomogą Michelowi zredagować ogłoszenie i z niecierpliwością czekać będą na odpowiedzi.

Anons Michela wzbudzi mnóstwo emocji wśród użytkowniczek serwisu. Większość dziewczyn, które zdecydują się napisać do przystojnego studenta, uzna za naganny pomysł kupienia sobie żony...

Tylko jedna zainteresuje się ofertą Michela i poprosi go o telefon. Chłopak od razu uprzedzi ją, że chodzi o białe małżeństwo, ale dziewczyna oznajmi, że zdaje sobie z tego sprawę i nie ma nic przeciwko. Michael postanowi spotkać się z tajemniczą nieznajomą.

Okaże się, że Ala, która odpowiedziała na anons Michela, to skromna dziewczyna ze Śląska chcąca zarobić pieniądze na opłacenie wynajętego mieszkania w Warszawie. Kiedy jednak usłyszy, że Michel może zapłacić jej tylko siedem tysięcy złotych, nie będzie zachwycona.

Na szczęście przyjaciele chłopaka zdecydują się wspomóc go i pożyczyć mu pieniądze. W końcu Ala zgodzi się zostać żoną Michela w zamian za dziesięć tysięcy złotych...

Czy Michel naprawdę zdecyduje się na to, by kupić sobie żonę? Jak na ten zwariowany pomysł zareaguje Sandra? Czy białe małżeństwo rzeczywiście może uratować Michela przed opuszczeniem Polski na zawsze?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje