Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Michał Milowicz w roli kochanka z Ameryki!

Do obsady "Na Wspólnej" dołączył Michał Milowicz ("Święty", "Pierwsza miłość"), który wcieli się w postać niejakiego Stanleya Piaseckiego, poznanego przez internet kochanka Janinki (Monika Bolly), żony Zdzisława (Piotr Cyrwus). Zazdrosny Muszko postanowi zabić rywala z Ameryki!


W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Zdzisław nadal będzie mieszkał u Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana (Waldemar Obłoza), zachowując się u nich jak u siebie w domu. Hoffer w końcu nie wytrzyma i powie sąsiadowi, by skoncentrował się wreszcie na swoim najważniejszym problemie - konkurencie w postaci bogacza z Kalifornii. Zdzisław stwierdzi, że nie ma żadnego rywala.

Reklama

- To tylko bujdy Janinki - wyjaśni ze stoickim spokojem.

Tymczasem Honorata spotka się z Muszkową i zacznie ją przekonywać, by dała szansę mężowi, na którego - mimo wszystko - może liczyć.

- Stanley jest daleko i tak naprawdę nic o sobie nie wiecie - doda Hofferowa. Ku jej zaskoczeniu, Janinka z triumfem oznajmi, że Stanley właśnie wylądował na Okęciu i niedługo mają się zobaczyć. Załamana Honorata straci nadzieję na pozbycie się intruza ze swojego mieszkania.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje