Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Metamorfoza Anny Guzik

Anna Guzik znana polski widzom między innymi z "Na Wspólnej" przeszła niemałą metamorfozę! Aktorka już jakiś czas temu zachwyciła swoich fanów nową figurą. Teraz wiele wskazuje na to, że aktorka wciąż chudnie! Jej najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie zaskoczyło internautów!

Anna Guzik polskim widzom znana jest głównie za sprawą roli Żanety Zięby w serialu "Na Wspólnej", w którą wciela się już od 2004 roku.

Reklama

Gwiazdę zobaczyć można także na deskach teatrów - aktorka występowała w takich znakomitych spektaklach jak "Allo Allo", "Zbrodni i Kara" czy "Balladyna". Od kilku już lat wielbiciele Guzik są świadkami jej imponującej metamorfozy.

Kobieta sporo schudła, a teraz wiele wskazuje na to, że jej waga dalej spada! Najnowsze zdjęcie aktorki na jej profilu na Instagramie zaskoczyło internautów!

Gwiazda "Na Wspólnej" w zaskakującym wydaniu

Nie ma wątpliwości, że Guzik ceni sobie prywatności. Aktorka raczej nie należy do gwiazd, które dzielą się ze swoimi wielbicielami, wszystkim tym, co robią - jednak do jej internetowej galerii raz na jakiś czas trafiają kadry z życia prywatnego.

Teraz na profilu gwiazdy "Na Wspólnej" pojawiła się kolejna fotografia - tym razem z życia zawodowego. Guzik podzieliła się z fanami zdjęciem z przygotowań do spektaklu w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Aktorka zapozowała w odważnej charakteryzacji, a internauci po raz kolejny zwrócili uwagę na jej imponującą figurę!

Guzik prywatnie

Patrząc na figurę aktorki, fanom aż ciężko uwierzyć, że kobieta ma za sobą dwie ciąże, w tym jedną bliźniaczą! Przypomnijmy, że prywatnie Guzik jest żoną Wojciecha Tylki, którego poślubiła w 2013 roku. Razem wychowują swoje trzy pociechy: bliźniaczki Ninę i Barbarę (ur. 2016) oraz Bognę (ur. 2017).

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje