Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka znowu jest singielką

Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z „Na Wspólnej”, rok temu przyjęła oświadczyny Maćka Zawadzkiego i rozpoczęła przygotowania do ślubu. Niestety, na razie musi zapomnieć o zamążpójściu... - Nie jestem już w związku – wyznała właśnie aktorka.

Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki byli parą przez siedem lat. Ich związek - choć oparty na wielkiej miłości i przyjaźni - nie zawsze przypominał sielankę, ale nawet po najbardziej burzliwych kłótniach udawało się im pogodzić...

Reklama

- Prowadzimy totalnie zwyczajne życie - powiedziała Marta w wywiadzie tuż po tym, gdy razem z Maćkiem zaciągnęła kredyt na zakup wspólnego mieszkania.

O tym, co dzieje się w ich związku, aktorka regularnie informowała swoich fanów za pośrednictwem portali społecznościowych. Nic dziwnego, że to właśnie na Facebooku postanowiła również obwieścić światu, że znów jest... do wzięcia!

- Mówię otwarcie, jak jest: nie jestem już w związku. Podjęliśmy z Maćkiem taką decyzję i rozstaliśmy się w zgodzie - napisała.

Jak donosi tygodnik "Twoje Imperium", związek Marty Wierzbickiej i Macieja Zawadzkiego rozpadł się na dobre już jakiś czas temu i nie ma szans na to, by wrócili do siebie. Chłopak aktorki wyprowadził się z ich mieszkania jeszcze przed wakacjami, zostawiając ją z niespłaconym kredytem, tegoroczne lato spędzili osobno (ona w Lubiatowie, on w Juracie), gwiazda "Na Wspólnej" zdążyła już także odbyć krótką (i samotną) podróż do Stanów Zjednoczonych, co od dawna było jej wielkim marzeniem...

- Nie będę odnosić się do bzdurnych sugestii o zdradach, kłótniach i sekstaśmach, bo są to obrzydliwe i krzywdzące mnie oraz Maćka kłamstwa - twierdzi Marta Wierzbicka w swoim oświadczeniu o rozstaniu z narzeczonym.

- Przede mną teraz wiele nowych wyzwań, więc życzcie mi sił! - napisała do fanów.

Wszystko wskazuje na to, że Marta chce jak najszybciej zapomnieć o byłym ukochanym i wyleczyć zranione rozstaniem serce. Póki co, wiedzie życie singielki, ale wierzy, że wkrótce pozna chłopaka, który sprawi, że znów będzie szczęśliwa.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje