Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka ujawniła seksowne wymiary!

Marta Wierzbicka we wrześniu ubiegłego roku podpisała kontrakt reklamowy ze znaną polską marką produkującą bieliznę. Wygląda na to, że serialowa Ola Zimińska pozbyła się już kompleksów dotyczących zbyt dużego biustu.


Reklama

Aktorka została ambasadorką kolekcji wiosna-lato 2014. Sesja zdjęciowa na potrzeby kampanii odbyła się w październiku we Włoszech, jej efekty zobaczymy już w kwietniu. Aktorka udzieliła wywiadu, w którym odpowiedziała m.in. na pytania dotyczące piękna i kobiecego ciała.

Jesteś kojarzona ze swoją kobiecością. Czy bez dużego biustu Marta Wierzbicka wciąż byłaby Martą Wierzbicką? Czy jego brak wpłynąłby znacząco na Twoją karierę?

- Nigdy nie zastanawiam się nad tym, “co by było, gdyby". Marta Wierzbicka jest zawsze Martą Wierzbicką, biust nie ma na to wpływu. Jak wszyscy pewnie wiedzą, nie zawsze byłam zadowolona ze swojego wyglądu, o czym nawet głośno powiedziałam. Myślę, że teraz postrzeganie przeze mnie własnego ciała diametralnie się zmieniło.

Czy ta zmiana wiąże się z udziałem w sesji Playboya, a potem w sesji reklamującej bieliznę? Wygląda na to że polubiłaś swój biust, lub nauczyłaś się traktować go jako atut?

- "Playboy" był wstępem do oswojenia się ze swoją kobiecością, a dzięki bieliźnie Dalia nauczyłam się skutecznie radzić sobie z moim kompleksem. To był ważny dla mnie krok i cieszę się, że dałam się przekonać do udziału w tym przedsięwzięciu. Patrząc na efekty sesji pomyślałam, że faktycznie nie mam powodów, by się wstydzić.

Marta Wierzbicka wyznała także jaka jest jej ulubiona bielizna:

- Uwielbiam skromną, a zarazem zmysłową bieliznę. Delikatne koronki zawsze były tym, co w bieliźnie mi się podobało.

Aktorka odpowiedziała także na pytanie dotyczące rozmiaru stanika!

Zdradzisz czytelnikom jaki nosisz rozmiar?

- No dobrze, zdradzę tę tajemnicę :) Mój rozmiar to 60 J.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje