Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Marta w ciąży, Olaf z inną!

Wieczorem Marta będzie chciała powiedzieć Olafowi, który zdradza ją z Adą, że zaszła w ciążę. Mężczyzna wymiga się jednak od rozmowy pod pretekstem zmęczenia.

O poranku Marta (Joanna Jabłczyńska) wręczy Olafowi (Maciej Brzoska) prezent - bilet lotniczy do Afryki. Zajęty romansowaniem z Adą (Wiktoria Wolańska) mężczyzna da do zrozumienia, że to nie najlepszy moment na wakacje.

Dlaczego? Bo Konarska ma mnóstwo zawodowych obowiązków, a poza tym jej ojciec, Roman (Waldemar Obłoza), jest w alkoholowym ciągu.

Marta nie będzie miała siły na dyskusję, bo źle się poczuje. Przyzna też, że od dłuższego czasu wszystko ją męczy i irytuje. Olaf znajdzie pięć minut, by ją pocieszyć. A później pobiegnie do klubu na trening z kochanką...

Reklama

Mimo słabego samopoczucia Marta też pojedzie do pracy. Kiedy dotrze na miejsce, szef stacji oznajmi, że postanowił emitować jej program w czasie, gdy przed telewizorami zasiada najwięcej widzów! Oznajmi też, że najbliższe miesiące mogą okazać się przełomowe w karierze Konarskiej.

Kobieta się ucieszy, ale znów dostanie mdłości. W związku z tym kupi test ciążo- Wieczorem Marta będzie chciała wy. Wynik będzie pozytywny...

MP


Kurier TV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy