Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10685
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Marcin Prokop odwiedzi Wspólną

Debiut dziennikarza w serialu „Na Wspólnej” zobaczymy w poniedziałek, 16 lutego.


Reklama

Wstaje o piątej rano, by dotrzeć do studia "Dzień dobry TVN". Widzowie uwielbiają słowne potyczki Marcina Prokopa z jego telewizyjną partnerką Dorotą Wellman.

Fani dziennikarza mogli śmiać się z błyskawicznych puent i ciętych ripost swojego ulubieńca w "Mam talent!", jednak program ma szansę powrócić na antenę dopiero jesienią. Mimo to, ta wiosna będzie należała do niego! Marcin Prokop postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie i zgodził się zagrać epizod w serialu "Na Wspólnej".

Wystąpi jako on sam, zostanie twarzą reklamową kampanii w firmie Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska). Możemy zdradzić, że później zacznie być nękany przez jej męża Michała (Robert Kudelski), który będzie chciał wykorzystać tę znajomość, by wystąpić w "Mam talent!".

Prawdopodobnie to nie koniec poszerzania dorobku zawodowego Marcina Prokopa. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym miesiącu zajmie miejsce prowadzącego "Mamy Cię!", programu który po 10 latach wraca na antenę TVN. Szymon Majewski, który od początku był jego twarzą, trzy lata temu pożegnał się ze stacją. Kiedy poinformowano o wznowieniu show, natychmiast ruszyła giełda nazwisk. W kuluarach od razu padła kandydatura Prokopa, która jest o tyle zaskakująca, że jeszcze niedawno dziennikarz sugerował, że zamierza odpocząć od show-biznesu.

- Chciałbym na jakiś czas zniknąć z mediów, porobić w życiu coś zupełnie innego, zdobyć nowe umiejętności. Poznać siebie od innej strony i sprawdzić się w nowych zadaniach. Jeżeli poczuję, że się wypaliłem, po prostu zniknę bez żalu - deklarował.

Teraz wiemy, że praca w telewizji nadal przynosi mu dużo satysfakcji i lubi stawiać przed sobą nowe wyzwania. Jesteśmy pewni, że doskonale sobie poradzi w obu rolach.

NHL

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje