Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Małżeństwo czy kariera?

Badania fokusowe wykażą, że wizerunkowi senatora Cieślika najbardziej szkodzi... jego żona Monika. W związku z tym specjalistka od promocji zaleci odsunięcie jej na dalszy plan.

Monika (Sylwia Gliwa) od początku nie polubi Patrycji (Marta Ścisłowicz), którą Damian (Waldemar Błaszczyk) zatrudni jako specjalistkę od public relations.

Reklama

Pouczy ją na wstępie, że powinna załatwić jej mężowi duży wywiad w poczytnym piśmie.

Gałczyńska odpowie, że wkrótce odbiera wyniki badań fokusowych, na podstawie których ustali strategię działania.

O ile Żaneta (Anna Guzik-Tylka) i Damian będą pod wrażeniem jej profesjonalizmu, o tyle Cieślikowa uzna, że mąż powinien zwolnić Patrycję. Zmieni jednak zdanie, gdy usłyszy, że Damian ma udzielić wywiadu jednemu z czołowych dzienników.

Szkodliwa druga połowa

Na podstawie wyników badań fokusowych Gałczyńska oceni, że senatorowi psuje wizerunek... jego żona.

Poradzi mu, by nie pokazywał się publicznie w towarzystwie żony i... nie eksponował jej. A już w żadnym wypadku nie powinien zabierać jej na wywiad.

Cieślik poczuje, że czeka go trudna przeprawa. Tym bardziej że Monika z dumą zaprezentuje mu nową kreację na sesję zdjęciową do wywiadu. Okaże się, że to niejedyna sukienka, którą sobie kupiła z tej okazji.

Cieślik powie więc Patrycji, że nie podoba mu się pomysł usunięcia Moniki w cień.

Gałczyńska wyjaśni mu, że Monika budzi niechęć i zazdrość ludzi, bo jest dominującą osobowością, a na dodatek jest żoną przystojnego mężczyzny, który świetnie radzi sobie w polityce.

Zapewni, że nie jest jej celem wprowadzanie rozłamu w ich życiu małżeńskim, pragnie jedynie wypełnić swoje zadanie. A bez jego współpracy na nic zdadzą się jej pomysły.

Doskonały team

Gdy Monika przyjdzie do męża przed sesją zdjęciową, ten w popłochu schowa się przed nią do biura. Patrycja wytłumaczy jej, że mężczyźni mają problem z podejmowaniem decyzji.

Zapunktuje u Cieślikowej, komplementując jej wygląd. Spokojnie powie Monice, że na jakiś czas powinna usunąć się w cień dla dobra wizerunku męża, a wkrótce znowu będzie błyszczeć i to w towarzystwie, o jakim nawet nie marzyła.

Gdy sesja zakończy się sukcesem, Cieślik zdradzi Patrycji, że na początku nie ufał jej, a teraz dziękuje za nieocenioną pomoc. Gałczyńska odpowie, że tworzą doskonały team i powinni trzymać się razem.

A.IM.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje