Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Małgorzata Socha została... posłanką lewicy!

Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", prywatnie stara się trzymać z daleka od polityki. Ostatnio zgodziła się jednak zostać... posłanką. W "Polityce", która w styczniu wejdzie na afisz Teatru 6. Piętro, aktorka wcieli się w przedstawicielkę partii lewicowej uwikłaną w romans z posłem prawicy!Reklama

Małgorzata Socha przygotowuje się do swej kolejnej premiery w prowadzonym przez Michała Żebrowskiego Teatrze 6. Piętro. Po sukcesie w sztukach "Edukacja Rity" i "Zagraj to jeszcze raz, Sam" serialowa Zuza z "Na Wspólnej" znów zagra u boku wspaniałych aktorek i aktorów na scenie w Pałacu Kultury i Nauki. Tym razem - w gorzkiej komedii "Polityka" Włodzimierza Perzyńskiego - wcieli się w posłankę lewicy z lat 20. ubiegłego wieku, Jadwigę Łazańską.

Małgorzata Socha do swej nowej roli musiała całkowicie zmienić image. W sztuce, którą widzowie będą mogli oglądać już od 30 grudnia, jest... brunetką. Fanów urody aktorki uspokajamy jednak, że na potrzeby "Polityki" Małgosia wcale nie przefarbowała włosów, ale nosi perukę do złudzenia przypominającą tę, w jakiej Izabela Trojanowska grała przed laty Teresę Sikorzankę w serialu "Strachy".

"Polityka" to komedia rozgrywająca się w realiach Polski międzywojennej, w okresie początków walki kobiet o emancypację i budowy II Rzeczpospolitej. Sztuka opowiada o romansie posłanki lewicy (Małgorzata Socha) i posła prawicy (w tej roli Rafał Królikowski). Para uwikłana zostaje nie tylko w miłosne, ale także partyjne perypetie... Polityczne i uczuciowe potyczki przedstawicieli dwóch wrogich obozów, w których łapówkarstwo, prywata i nepotyzm są nieodzowną częścią tego, co nazywa się uprawianiem polityki, tworzą prześmiewczą komedię lewicowo - prawicowych namiętności.

Obok Małgorzaty Sochy i Rafała Królikowskiego na scenie Teatru 6. Piętro zobaczymy w "Polityce" m.in. Joannę Żółkowską, Hannę Śleszyńską i Macieja Wierzbickiego. Uroczysta premiera odbędzie się 10 stycznia (na spektakle przedpremierowe twórcy przestawienia zapraszają już od 30 grudnia).

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prób przed premierą "Polityki".

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje