Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 9044
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Małgorzata Socha planuje drugie dziecko!

Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", nie ma wątpliwości, że jej córeczka Zosia będzie miała kiedyś rodzeństwo. Aktorka chciałaby jak najszybciej urodzić drugie dziecko!


Reklama

Małgorzata Socha - choć jest bardzo zajętą aktorką - stara się tak zarządzać swoim czasem, by mieć go jak najwięcej dla córeczki. Odkąd serialowa Inga Gruszewska z "Przyjaciółek" została mamą, nic nie jest dla niej ważniejsze od Zosi. Aktorka żartuje, że 11 sierpnia 2013 roku (wtedy właśnie na świat przyszła córka Małgosi), jej życie nabrało zupełnie nowych barw.

Jak donosi jeden z magazynów, Małgorzata Socha nie chce, by Zosia zbyt długo była jedynaczką. Marzy, by po przeprowadzce do nowego domu, która nastąpi w połowie przyszłego roku, znów zmienić swój stan na... błogosławiony.

- Jak się ma pierwsze, to się myśli o drugim. Nie znam chyba kobiety, która powiedziałaby po pierwszym: basta. Myśli się o kolejnym potomstwie - wyznała niedawno w programie "Dzień Dobry TVN".

Najbliższe miesiące to bardzo gorący okres w życiu Małgorzaty Sochy. Gwiazda przygotowuje się właśnie do kolejnej premiery w Teatrze 6. Piętro (zobaczymy ją w sztuce "Polityka" jako posłankę lewicy), z niecierpliwością czeka na zdjęcia do nowych odcinków "Przyjaciółek", lada moment rozpocznie udział w promocji filmu "Wkręceni 2", który na ekrany kin w całej Polsce wejdzie na początku stycznia.

- Sporo się dzieje! - mówi aktorka, ale nie kryje, że jest z tego zadowolona.

Serialowa Zuza z "Na Wspólnej", jak czytamy w dwutygodniku "Show", ma bardzo dokładnie sprecyzowane plany na nadchodzący rok. W jej kalendarzu znalazło się miejsce na pracę, ale też na przeprowadzkę do nowego domu i... ciążę. Jest niemal pewne, że  w najbliższych miesiącach Małgorzata Socha postara się zrealizować swe marzenie o drugim dziecku!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Przyjaciółki | Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje