Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10744
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Małgorzata Socha czeka na ciekawe zawodowe wyzwania...

Małgorzata Socha, czyli Zuza Leszczyńska z „Na Wspólnej”, jest bez wątpienia jedną z najjaśniej świecących gwiazd polskiego show biznesu, ale nie lubi, gdy ktoś nazywa ją gwiazdą! - Kiedy zaczynasz się uważać za gwiazdę, jesteś na najlepszej drodze, żeby spaść – mówi.

Małgorzata Socha stwierdziła niedawno w wywiadzie, że w Polsce nie ma gwiazd, są tylko osoby, które uważają się za gwiazdy. Ona sama nigdy tak o sobie nie pomyślała...

Reklama

- To nie jest ani taki rynek, ani taka skala, żeby mieć takie poczucie - powiedziała, dodając, że ludzie odbierają ją raczej jak dziewczynę z sąsiedztwa, a nie jak niedostępną gwiazdę. Małgorzata Socha na co dzień jest normalną kobietą, która robi zakupy, sprząta, gotuje, zajmuje się dzieckiem. Kiedy schodzi z planu serialu czy wychodzi po spektaklu z teatru, przestaje być aktorką i zmienia się w żonę, matkę i... gospodynię.

Małgorzata Socha na co dzień jest normalną kobietą, która robi zakupy, sprząta, gotuje, zajmuje się dzieckiem. Kiedy schodzi z planu serialu czy wychodzi po spektaklu z teatru, przestaje być aktorką i zmienia się w żonę, matkę i... gospodynię.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje