Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Magda zginie tragicznie!

Od kilku lat oglądamy ją w "Na Wspólnej" w roli Magdy, która nie potrafi ułożyć sobie życia. Ma córeczkę z Igorem, ale u jej boku częściej pojawia się ostatnio Kazik. Kogo wybierze? Chyba się nie dowiemy, bo bohaterka Karoliny Nolbrzak zniknie z serialu.


Reklama

Pani bohaterka w serialu "Na Wspólnej", Magda, żyje w swego rodzaju trójkącie uczuć: ona - Kazik - Igor.

- Dla mnie to ciekawe zadanie aktorskie. Magda szarpie się sama ze sobą. Szukam jej zagubienia, niepewności, a jednocześnie siły, którą musi w sobie odnaleźć, chociażby dla córki. Faceci jej w tym nie pomagają.

Dlaczego tak jest, że dziewczyny szaleją na ogół za "uroczymi draniami" i wolą ich od dobrych, spokojnych chłopaków?

- Wszystko to kwestia punktu widzenia, potrzeb, marzeń. Dla jednej kobiety ktoś będzie statecznym nudziarzem, dla innej szalonym, czarującym kompanem. Podobnie działa to pewnie w drugą stronę. A elegancką zasadą jest niedyskutowanie o gustach (uśmiech).

Z rolą Magdy kojarzona jest Pani od kilku lat, ale kiedyś zagrała Pani w tym serialu całkiem inną postać.

- Jeszcze w czasie studiów miałam w nim epizodyczną rólkę, dziewczynę o imieniu Patrycja, która pojawiła się na chwilę i zniknęła. Po latach odbywał się casting na Magdę, miała być histeryczna, rozchwiana, uzależniona, czyli z dużym bagażem problemów i emocji. A ja lubię wyzwania.

Ale przyjdzie czas rozstania, bo Pani bohaterka zginie tragicznie.

- Tak, zdjęcia z moim udziałem w serialu już się zakończyły.

Co dalej?

- Pracuję na planie nowej telewizyjnej produkcji.

Zajęła się Pani śpiewaniem...

- Owszem, nagrałam wraz ze świetnym muzykiem, Filipem Kuncewiczem, dwie piosenki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej "Szpilek na Giewoncie". Na dłużej jednak nie zamierzam się wiązać z muzyką, nie miałabym śmiałości. Jest tylu utalentowanych wokalistów, jak choćby podopieczni fundacji "Pro Artis" Jędrka Brandstattera, z którą współpracuję.

W jakiej dziedzinie?

- Fundacja zrzesza utalentowaną muzycznie, niepełnosprawną młodzież i dzieci. Co roku pod nazwą "Wierchowe Spotkania" organizowane są w Zakopanem warsztaty i koncerty, które stanowią połączenie muzyki góralskiej i ceperskiej.

- Kilka lat temu miałam przyjemność współprowadzić jeden z koncertów. Od tego czasu jestem w Zakopanem co roku i czuję się bardzo zaszczycona, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. Zderzenie tych fantastycznych młodych osób, które borykają się z ciężkimi chorobami, i niesamowitej muzyki góralskiej czyni z tych spotkań niezapomniane przeżycie.   

Rozm. JOLANTA MAJEWSKA-MACHAJ    

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Karolina Nolbrzak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje