Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10406
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Magda Gessler zawiesza rewolucję w barze Ziębów!

Bogdanowi podstępem udaje się przekonać Marię do udziału w "Kulinarnych Ewolucjach". Ale nie zmienia to jej sceptycznego nastawienia do programu i osoby Magdy Gessler! Dzisiaj pierwszy dzień zdjęciowy "Kulinarnych Ewolucji". Maria szykuje się jak na wojnę! Jak zakończy się starcie dwóch tak silnych charakterów?

 

Reklama

Maria (Bożena Dykiel) jest nieugięta - nie da się namówić do wzięcia udziału w programie Magdy Gessler! Bogdan (Wojciech Brzeziński) podstępnie stwierdza, że mama po prostu boi się starcia z osobą, która ma równie ostry charakterek, co ona...

Podstęp się udaje! Ku zdumieniu wszystkich Maria podpisuje zgodę na udział w programie ale wykorzystuje każdą okazję, żeby zamanifestować swoje wrogie nastawienie...

Niewzruszona tym Magda Gessler ostro wkracza do akcji! Nie toleruje żadnego sprzeciwu i mówi wprost co jej się nie podoba. Restauratorka chce żeby Maria przygotowywała swoje wyśmienite pierogi na oczach klientów. Uważa też, że należy radykalnie zmienić wystrój restauracji. Zagląda do garnków, próbuje potraw i cały czas patrzy Ziębowej na ręce.

Maria jest bliska eksplozji! Z odsieczą przychodzi jej cała rodzina Ziębów - Żaneta (Anna Guzik), Renata (Marta Jankowska), Monika (Sylwia Gliwa) i Bergowie. Słynna restauratorka nie wytrzymuje tak zmasowanego ataku i opuszcza bar ze swoją ekipą!

Jak Ziębom udało się przegonić Magdę Gessler z baru? Czy restauratorka zdoła dokończyć rewolucję? Dowiemy się już dziś! Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej" o godzinie 20.10 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje