Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10768
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ludwika ucieknie z domu!

Cierpiąca na chorobę Alzheimera Ludwika (Hanna Stankówna) zniknie z domu razem z walizką pełną swoich rzeczy.


Reklama


Przypomnijmy, że w 2063. odcinku Magnowska usłyszała, że rodzina zamierza umieścić ją w specjalistycznym ośrodku. Wszyscy bowiem zgodnie uznają, że nie są w stanie zapewnić jej profesjonalnej opieki. Dlatego kobieta w ukryciu spakuje do walizki swoje ubrania i postanowi uciec z domu.

Ujawniamy, że w 2064. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 6 maja o godz. 20.15 w TVN) Henryk (Wojciech Duryasz) z samego rana zaalarmuje Rafała (Lech Mackiewicz) i Agnieszkę (Katarzyna Walter) o zniknięciu Ludwiki. Gdy przeszuka pokój żony, stwierdzi, że zniknęła jej torba podróżna i część rzeczy. Cała trójka uda się na poszukiwania.

Tymczasem Ludwika zacznie samotnie błądzić po lesie. Będzie coraz bardziej zmęczona i przestraszona. Magnowski zgłosi zaginięcie żony na policji. Dzielnicowy niezwłocznie rozpocznie poszukiwania. Szczęśliwie już kilka godzin później Ludwika zostanie odnaleziona. Rafał i Henryk przyjadą do niej do szpitala. Magnowska poskarży się, że każą jej odpoczywać, choć - jak twierdzi- wcale nie jest zmęczona. Wyrazi swoje zmartwienie, że mężczyźni nie radzą sobie bez niej w domu!

Niestety, jej stan okaże się fatalny - Ludwika nawet nie będzie mogła się podnieść.  Pełen troski Henryk nie odejdzie od łóżka żony, cały czas trzymając ją za rękę...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Stankówna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje