Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9982
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Lokatorki Romana to... prostytutki!

Hoffer będzie w szoku, kiedy okaże się, że studentki, którym wynajął swoją posiadłość w Krówkach urządziły sobie w niej... dom publiczny!


Reklama

 

Coś wisiało w powietrzu

Można się było domyślić, że lokatorki będą sprawiały kłopoty. Już wcześniej pojawiły się pierwsze sygnały - Roman dowiedział się od sąsiada, że studentki urządziły dziką imprezę! Hoffer natychmiast pojechał do Krówek. Jednak na miejscu okazało się, że wszystko jest w porządku. Dziewczyny udały skruszone i stwierdziły, że problemem jest właśnie sąsiad, który je molestuje! Natomiast klienta, który właśnie pojawił się w ich "domu" nazwały swoim bratem...

Krzywe spojrzenia

W 1981. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę, 3 grudnia) Roman i Honorata znów przyjeżdżają do Krówek. Leśniewska, będąc w sklepie, spotyka się z ostracyzmem miejscowych kobiet. Kiedy próbuje się dowiedzieć dlaczego jest tak traktowana, zostaje nazwana przez panie... burdel-mamą!

Prawda wychodzi na jaw!

Kiedy do Romana dociera, kto mieszka w jego domu, chce natychmiast wyrzucić studentki-prostytutki! Żeby złapać dziewczyny na gorącym uczynku, pojawia się w Krówkach bez zapowiedzi. I udaje mu się! Roman triumfuje - do momentu gdy dziewczyny proponują mu... swoje usługi. I to po preferencyjnych cenach! Jak zachowa się Hoffer?

 

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje