Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10033
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Lidia Czerska z wizytą u Zimińskich!

Żona Czerskiego nie daje za wygraną i konsekwentnie realizuje swój plan zniszczenia młodej Zimińskiej! Po wizycie, jaką Lidia złożyła Oli w kancelarii, przyszedł czas na spotkanie z jej rodzicami... Czerska, zupełnie bez pardonu, zjawia się u Zimińskich i nokautuje ich wiadomością o romansie Oli z żonatym mężczyzną! Co na to Danka i Marek?

  Ola po raz kolejny spędza noc u Mariusza, o czym Zimińscy nie mają zielonego pojęcia. Do momentu, kiedy w ich domu zjawia się Lidia Czerska!

Reklama

Żona Mariusza zamierza dotrzymać danego Oli słowa i... zniszczyć ją! I chce wykorzystać do tego również jej rodziców, którym bez żadnych skrupułów opowiada, jak ich ukochana córeczka uwiodła jej męża.

Skarży się, że próbowała rozmawiać z Olą - odwołać się do jej sumienia, ale ta nie chce jej słuchać! Liczy, że Zimińscy przemówią córce do rozsądku.

Marek z Danką są w ciężkim szoku! Trudno im ukryć złość i rozgoryczenie. Nie przypuszczali bowiem, że Ola znowu ich tak rozczaruje... Ale nie zamierzają wysłuchiwać tego, jak Lidia mieszka ich córkę z błotem!

Co więc Czerska uzyskała tą wizytą? Jak potraktują ją Zimińscy? I czego może spodziewać się Ola, kiedy już wróci, po upojnej nocy z Mariuszem, do domu? Dowiemy się już dziś!

Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na antenie TVN!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje