Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10770
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Kuba Wesołowski zostanie tatą?

Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", za kilka miesięcy zostanie ojcem? Aktor, który od dawna marzył, by jego rodzina się powiększyła, nie potwierdził dotąd oficjalnie, czy jego żona Agnieszka rzeczywiście jest w ciąży.


Wieść o tym, że Agnieszka Wesołowska za kilka miesięcy zostanie mamą, podał - powołując się na wiarygodne źródło - jeden z popularnych portali zajmujących się życiem gwiazd.

Reklama

- Już od jakiegoś czasu zmieniła nawyki, rzuciła palenie i zaokrągliła się na buzi. Agnieszka i Kuba spodziewają się pierwszego dziecka - ta informacja lotem błyskawicy obiega właśnie media i stołeczne salony.

Jakub Wesołowski zadeklarował kiedyś, że marzy o posiadaniu dużej, kochającej się rodziny, ale gotowy jest na wszystko, by uszczęśliwić swą żonę, która wcale nie paliła się do zostania mamą od razu po ślubie. Na pewien czas aktor musiał odłożyć na bok marzenia o dziecku, by Agnieszka mogła zająć się swoją karierą zawodową. Był jednak pewien, że ukochana bardzo szybko odniesie sukces, a wtedy nic już nie będzie stało na przeszkodzie, by ich rodzina się powiększyła... Nie mylił się!

Agnieszka Wesołowska ma już w branży, w której pracuje, ugruntowaną pozycję, przygotuje reportaże z czerwonych dywanów dla programu "Na językach", przeprowadza wywiady z gwiazdami. I - jak się okazuje - chce teraz poczuć smak macierzyństwa.

Przypomnijmy, że Jakub i Agnieszka stanęli na ślubnym kobiercu 15 czerwca 2014 roku po trwającym kilka lat narzeczeństwie. W podróż poślubną pojechali na Seszele, gdzie spędzili swój miesiąc miodowy i - jak napisali na Facebooku - najpiękniejsze wakacje w życiu.

Po powrocie do kraju rzucili się w wir pracy i na pewien czas odłożyli plany powiększenia rodziny. Niedawno stwierdzili, że są już gotowi na to, by powitać na świecie swe pierwsze dziecko... Wszystko wskazuje, że zadebiutują w roli rodziców jeszcze w tym roku!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje