Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Kto zniszczy małżeństwo Cieślików?

Patrycja, specjalistka od PR (Marta Ścisłowicz), oznajmi senatorowi (Waldemar Błaszczyk), że Monika (Sylwia Gliwa) budzi niechęć ludzi i dlatego powinien usunąć ją w cień. Zapewni, że jej celem nie jest wprowadzanie rozłamu w ich życiu małżeńskim, pragnie jedynie dobrze wypełnić swoje zadanie.

Internauci bardzo pozytywnie skomentują wizytę Cieślika w schronisku dla zwierząt. Damian będzie wdzięczny Patrycji, że podsunęła mu taki pomysł.  Zdaniem Moniki jednak to wciąż za mało, żeby móc odtrąbić sukces. Pouczy specjalistkę od promocji, że powinna załatwić jej mężowi duży wywiad w poczytnym piśmie.  Gałczyńska powie, że ta niepozorna akcja miała tylko przygotować grunt pod mocne działanie pijarowe. Wkrótce w biurze senatora rozdzwonią się telefony od dziennikarzy. Doda, że po południu odbiera wyniki badań fokusowych, na podstawie których ustali dalszą strategię działania.

Pozjadała wszystkie rozumy

Reklama

Żaneta (Anna Guzik-Tylka) i Damian będą pod wielkim wrażeniem jej profesjonalizmu. Monika zaś oceni, że Gałczyńska zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy.   Gdy następnego dnia wparuje do biura męża i od progu oznajmi, że powinien natychmiast zwolnić Patrycję, dowie się, że Damian dostał propozycję udzielenia wywiadu dla jednego z czołowych dzienników. Skacząc z radości, powie Cieślikowi, że powinien być jej wdzięczny, że znalazła mu... tak  dobrą specjalistkę od pijaru.

Żona na bok

Pokazując senatorowi wyniki badań fokusowych, Gałczyńska stwierdzi, że choć afera z myśliwymi nie przysporzyła mu zwolenników, to nie z jej powodu ma tak słabe notowania. Wyjaśni zdumionemu Cieślikowi, że najbardziej psuje mu wizerunek jego własna żona.  Poradzi mu, żeby - o ile to możliwe - nie pokazywał się publicznie w towarzystwie Moniki i nie eksponował jej. W żadnym wypadku nie powinien zabierać jej na jutrzejszy wywiad. Intuicja słusznie podpowie senatorowi, że czeka go ciężka przeprawa.

Monika z dumą zaprezentuje mężowi nową kreację na sesję zdjęciową do wywiadu. Okaże się, że to nie jedyna sukienka, którą sobie kupiła z tej okazji. Cieślik spróbuje porozmawiać z żoną, lecz ta - rozszczebiotana i podekscytowana - nie pozwoli mu dojść do głosu...

Doskonały team

Przed sesją Monika przyjdzie do męża i z dumą zaprezentuje mu swoją szykowną kreację. Zdziwi się, gdy ten w popłochu schowa się przed nią do biura. Patrycja żartobliwym tonem wytłumaczy jej, że mężczyźni nie zawsze umieją się zachować i mają problem z podejmowaniem decyzji. Zapunktuje u Cieślikowej, komplementując jej wygląd. Po chwili doda, że właśnie ta perfekcyjność jest jej największym problemem. Spokojnie wyklaruje Monice, że na jakiś czas powinna usunąć się w cień dla dobra wizerunku swojego męża, a wkrótce znowu będzie błyszczeć i to w towarzystwie, o jakim dotychczas nawet nie marzyła. 

Cieślik doskonale wypadnie podczas sesji w 2701. odcinku "Na Wspólnej". Gałczyńska stwierdzi, że tworzą doskonały team i powinni trzymać się razem...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje