Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9606
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na Wspólnej": Kto pojedzie do Miami?

Dyrektor Kolenda (Katarzyna Wajda) odkryje, że w zamian za polecenie jej zakupu awaryjnego sprzętu Janiec (Leszek Zduń) przyjął od przedstawiciela handlowego wycieczkę do Miami...

Ujawniamy, że w 2583. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w czwartek 16 listopada o godz. 20.15 w TVN) Kolenda poprosi Ostrowskiego, żeby zajął się jej mama (Sylwia Wysocka). Speszona wytłumaczy, że Boska uparła się i nie chce słyszeć o żadnym innym lekarzu. Arek zapewni, że to dla niego żaden problem. Zapyta, jak długo będą czekali na naprawę sprzętu.

Reklama

Nie zważając na obecność Jańca (Leszek Zduń), z całą mocą uświadomi Kolendzie, że przez jej niekompetencję i nieliczenie się z opinią bardziej doświadczonych, szpital nie może funkcjonować prawidłowo. Anna przyzna w końcu, że zbyt pochopnie dokonała wyboru. Oburzy się jednak na insynuacje, jakoby miała w tym jakiś interes.

Brydż z ordynatorem

Teresa nie ukryje radości, że będzie się nią opiekował Ostrowski. Zdenerwuje się na wieść, że tej klasy specjalista nie ma nawet odpowiedniego sprzętu, żeby leczyć ludzi. Obieca, że rozmówi się z córką. Zaproponuje ordynatorowi, żeby tymczasem dotrzymywał jej częściej towarzystwa i zagrał z nią w brydża. Ostrowski spróbuje wymigać się, wskazując na Kamila (Kazimierz Mazur), który - jego zdaniem - jest o wiele lepszym graczem. W końcu stanie na tym, że obaj lekarze oraz jedna z nowych pacjentek wezmą udział w grze.

Korupcyjna propozycja

Teresa zrobi córce wymówki, że kupiła sprzęt, z którego Ostrowski nie jest zadowolony.   Anna wytłumaczy, że zrobiła to za poradą innego lekarza. Przypadkiem uda jej się usłyszeć fragment kłótni między Jańcem a przedstawicielem handlowym producenta sprzętu. Andrzej zarzuci rozmówcy, że go wystawił. Przedstawiciel zapewni go, że za parę dni wszystko zostanie naprawione. Da lekarzowi do zrozumienia, że może już jechać na wymarzone wakacje.

Anna zaproponuje Andrzejowi, żeby po pracy wyskoczyli na drinka. Powie, że chce się trochę rozluźnić i zapomnieć na chwilę o problemach zawodowych. Podczas spotkania w knajpie cały czas będzie kokietować kolegę. Z rozmowy wyniknie, że wcześniej mieli krótkotrwały romans. W pewnym momencie Kolenda ukradkiem włączy dyktafon i zapyta Jańca, dlaczego właściwie polecił jej sprzęt, który inni lekarze odradzają. Jakiś czas później stwierdzi, że dowiedziała się od kolegi, iż producent sprzętu opłaca ekskluzywne wakacje tym, którzy przekonają kogoś do jego zakupu.  Anna zalotnie stwierdzi, że chętnie wyrwałaby się na jakiś czas ze szpitala. Uradowany i podniecony Janiec zaproponuje jej wspólny wyjazd do Miami, zapewniając, że nie będą musieli za nic płacić...


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje