Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10744
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Koronawirus w ekipie serialu?

W czerwcu aktorzy "Na Wspólnej" wrócili do pracy po przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Podczas jednego z dni zdjęciowych jeden z członków ekipy nie został wyproszony na plan. Czy jest zarażony?


"'Wspólna' będzie dopiero od września. Niestety w tym roku musieliśmy przerwać emisję z racji koronawirusa, który zagościł do naszego kraju. Przez to, że trzy miesiące nie nagrywaliśmy dla was odcinków, a emisja nowych cały czas była kontynuowana, po prostu się ze wszystkich 'wypstrykaliśmy'. Właściwie zostało tylko kilka odcinków, które polecą we wrześniu i z których udało się zrobić kompilację i zapowiedzi tego, co czeka was po wakacjach" - mówił Dawid Czupryński, czyli serialowy Brudno w swojej relacji a Instagramie.
Aktor opisał też, jak wyglądają warunki pracy na planie. Dodał, że przestrzegane są warunki reżimu sanitarnego:
"Praca jest teraz specyficzna, wszyscy chodzą w maseczkach, więc często się nie poznajemy. Właściwie we wszystkich ciągach komunikacyjnych jest bezwzględny obowiązek noszenia maseczki. Jedynie na planie, kiedy słyszymy komendę "akcja", możemy zdjąć maseczkę i wtedy móc zagrać. Na początku pracy jest nam sprawdzana temperatura. Było już parę przypadków, że ktoś z ekipy został cofnięty, bo miał za wysoką temperaturę. (...) - dodał Czupryński.

Reklama

Jak się okazało, wśród członków ekipy "Na Wspólnej" na szczęście nie ma osób zakażonych koronawirusem. Dzięki zapobiegliwości producenta i stacji TVN gwiazdy serialu są bezpieczne.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje