Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej: Koniec szczęścia u Hofferów

Dziś ważny dzień dla rodziny Hofferów – kontrolna wizyta pracownicy ośrodka adopcyjnego! Zuza, dla której emocje związane ze staraniem się o dziecko wciąż są aktualne, bardzo przeżywa to spotkanie. Hofferowa chce, żeby wypadli, jako rodzice, jak najlepiej. Niestety jej podświadome obawy okazują się uzasadnione… Ula zdradza pani z ośrodka, że mama ma poważną chorobę krwi! I tak zaczyna się prawdziwy dramat w życiu Hofferów!

Do Hofferów z wizytą kontrolną przychodzi nowa pracownica ośrodka adopcyjnego (Izabella Bukowska-Chądzyńska). Początkowo wszystko wygląda bardzo dobrze. Pani Anna wypytuje Zuzę (Małgorzata Socha) o postępy Uli (Ania Niedźwiecka). Jest pod wrażeniem słysząc, że mała wyzbyła się już swoich lęków i zdobyła przyjaciół. Po chwili Hofferowa dostaje ważny telefon i na chwilę zostawia pracownicę ośrodka z Ulą.

Reklama

W tym czasie dziewczynka chwali się, że umie już jeździć na rowerze. Kobieta zauważa, że mała ma plastry na łokciach i kolanach. Upomina ją, żeby była ostrożniejsza. Ula nieumyślnie wygaduje się, że - w przeciwieństwie do mamy - ma zdrową krew i takie zadrapania to nic poważnego.

Pani Anna jest bardzo zaintrygowana tymi słowami i zaczyna drążyć temat... Kiedy zjawia się Kamil (Kazimierz Mazur), pracownica ośrodka przeprowadza z Hofferami szczegółowy wywiad. Dopytuje małżonków o zdrowie Uli i podejrzliwie dopytuje czy od czasu adopcji zaszła u nich jakaś zmiana. Zuza gorąco zaprzecza.

Pani Anna najwyraźniej jej nie wierzy, bo od razu po wyjściu z mieszkania Hofferów dzwoni do ośrodka i upewnia się, że w ankiecie Zuza nie podawała żadnych przewlekłych chorób.

Sprawa wydaje się jasna. Pani Anna nabiera pewności, że Zuza zataiła swój prawdziwy stan zdrowia! I nie zamierza tak tego zostawić! Czy Hofferowie ponownie stracą dziecko? Jakie będą dalsze konsekwencje sfałszowanego oświadczenia zdrowotnego Zuzy?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje