Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12607
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Koniec miłosnego trójkąta

Ostatecznie Adam (Marcin Rogacewicz) nie tylko pogodzi się ze swoim młodszym bratem Dawidem (Daniel Mosior), który odbił mu ukochaną Darię (Patrycja Topajew), ale też wybiorą się razem na wspólną wyprawę do Afganistanu. Dziedzicówna zaś będzie pragnęła tylko jednego: zapomnieć raz na zawsze o Namysłowskich!

Zdradzamy, że w 3143. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 17 grudnia w TVN) młody Namysłowski zacznie dobijać się do mieszkania swego starszego brata. Adam krzyknie przez drzwi, że nie chce go widzieć. Kiedy w końcu otworzy, Dawid poinformuje go, że wyjeżdża do Afganistanu.

- No to powodzenia! - usłyszy. - A teraz wynoś się!

Lecz Dawid nie da za wygraną i za wszelką cenę będzie usiłował doprowadzić do pojednania. Stwierdzi, że niepotrzebnie ze sobą walczą.

- Darii już z nami nie ma - zauważy. - A my jesteśmy braćmi i zawsze nimi będziemy.

Reklama

- Zabrałeś mi ukochaną dziewczynę, choć mogłeś mieć każdą inną! - wygarnie mu zrozpaczony psycholog.

Dawid zapewni, że wcale tego nie planował. Przyzna, że Daria była dla niego ważna, ale bardziej zależy mu na tym, żeby nie stracić brata. Nieoczekiwanie poprosi Adama, żeby pojechał z nim do Afganistanu, o czym obaj od dawna marzyli. 

Tymczasem Daria wprowadzi się do Renaty (Marta Jankowska), gdzie pozna jej nowego partnera Rocha (Piotr Łukawski). Nawiasem mówiąc, fotograf zaskoczy ją swobodą obyczajów... Oczywiście zaproponuje jej też sesję zdjęciową...

Jeszcze tego samego dnia Adam odwiedzi Dziedzicównę w barze, by podziękować jej za to, że dzięki niej jedzie z Dawidem do Afganistanu.

- Gdyby nie twoja wiara we mnie, nigdy bym się na to nie odważył - doda. Daria wybuchnie, że to nie ona a Dawid w niego wierzył. Ona była temu zdecydowanie przeciwna. I właśnie dlatego Dawid zabrał ją na ściankę, bo chciał ją zmiękczyć. W końcu poirytowana dziewczyna poprosi Adama, żeby jej więcej nie odwiedzał i pozwolił o sobie zapomnieć.

Jakiś czas później Dawid wpadnie na podobny pomysł - skontaktuje się z Darią, żeby jej podziękować za to, że Adam zgodził się na ich wspólny wyjazd do Afganistanu. Doprowadzona do ostateczności Dziedzicówna wykrzyczy mu, żeby on i jego brat darowali sobie tę wdzięczność i raz na zawsze odczepili się od niej...

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama