Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10312
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Kim jest internetowy wybranek Tosi?

Tosia Lipiec (Julia Lewenfisz-Górka) umówi się na pierwszą randkę z poznanym przez internet Jaśkiem. Lecz nie spotka się z nim, bo on nie pojawi się w uzgodnionym miejscu. Za to będzie obserwował ją z ukrycia i nagra nastolatkę kamerką w swoim smartfonie...

Ujawniamy, że w 2538. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 30 sierpnia o godz. 20.15 w TVN) Tosia od rana da się wszystkim we znaki.

Reklama

Okaże się, że jest nieprzygotowana do wyjścia i trzeba na nią czekać.

Niegrzecznie odpowie Uli (Anna Niedźwiecka) na uwagę, że powinna się była spakować wieczorem i oznajmi, że może iść do szkoły sama.

Kamil (Kazimierz Mazur) poinformuje ją, że będzie to możliwe, kiedy odzyska ich zaufanie.

Spotkajmy się po południu!

Chwilę później Tosia dostanie wiadomość od swojego internetowego chłopaka Jaśka, który napisze jej, że będzie tego dnia w Warszawie i zaproponuje, żeby spotkali się po południu. W drodze do szkoły Zuza (Małgorzata Socha) spróbuje wypytać dziewczynkę, kim jest jej wybranek.

Zapewni, że nikt nie ma pretensji o to, że się zakochała i zaproponuje, żeby zaprosiła kiedyś swojego chłopaka do domu. Tosia nie wyrazi ochoty na rozmowę na ten temat. Przed szkołą spotka kolegę, z którym ostatnio była na wagarach.

Hofferowa nabierze przekonania, że to z nim dziewczyna pisze od rana. Tosia jednak zdawkowo przywita się z chłopakiem i wejdzie do szkoły.

Idę na randkę!

Później Tosia przeprosi Zuzę, że nic jej wcześniej nie powiedziała o swojej sympatii. Wyjaśni, że bała się, że opiekunowie zabronią jej spotykać się z chłopakiem. Hofferowa zapewni ją, że nikt nie ma zamiaru ingerować w sferę jej uczuć.

Tosia natychmiast to wykorzysta i obwieści, że wychodzi na randkę. Zuza stanowczo jej tego zabroni. Przypomni, że ma szlaban na wyjścia i musi się uczyć. Tosia zacznie się awanturować.

W końcu wyrwie się Zuzie, na odchodnym wykrzykując, że jest gorsza niż Kornacka i dobrze, że nie ma własnych dzieci. Po powrocie męża Hofferowa ze łzami w oczach opowie mu, co zaszło. Wyzna, że jest przerażona tym, co się dzieje z Tosią.

Nagranie z ukrycia

Tymczasem Tosia zjawi się w umówionym z Jaśkiem miejscu spotkania. Ten zaś, stojąc nieopodal, będzie się jej przyglądał z ukrycia i nagra ją kamerką w telefonie, po czym napisze wiadomość z pytaniem, gdzie się podziewa. Tosia wróci do domu późnym wieczorem. Skruszona przeprosi Kamila. Hoffer chłodno oznajmi jej, że nie ma ochoty z nią rozmawiać. Uświadomi nastolatce, że zraniła ludzi, którzy ją kochają...

Następnego dnia Tosia dostanie wiadomość od Jaśka, który przeprosi ją za to, że nie dojechał na spotkanie. Zapyta, kiedy mogą się zobaczyć...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje