Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Kiepskie akcje kochanka matki

Smolny (Łukasz Konopka) gorzko pożałuje chwli, w której naciskał na swoją kochankę Basię (Grażyna Wolszczak), by przedstawiła go synom. Sprawdź, dlaczego!


Reklama


Ujawniamy, że romans Basi  ze Smolnym  nie wzbudzi entuzjazmu jej synów, Daniela (Michał Tomala) i Kubusia (Kacper Łukasiewicz).

Zwłaszcza młodszy chłopiec nie polubi nowego wybranka swojej mamusi. Poznają się na urodzinach Daniela, na które Krzysztof sam się wprosi, zapewniając Basię, że nie przyniesie jej wstydu.

Widzowie zobaczą to w 1855. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w czwartek 23 stycznia). 

Tymczasem Kuba już na powitanie stanie okoniem wobec Smolnego. Zachowa się w stosunku do niego wyjątkowo opryskliwie i niegrzecznie.

Potem Basia na osobności przeprosi Krzysztofa za młodszego syna. Smolny powie, że nic się nie stało. Widać jednak będzie, że ubodły go słowa Kuby i najchętniej przetrzepałby mu skórę.  Zapewni jednak swoją kochankę, że doskonale zdaje sobie sprawę, że jego akcje u jej synów nie stoją zbyt wysoko.

Tymczasem Daniel przeprowadzi z bratem poważną rozmowę. Upomni go za jego niegrzeczne zachowanie, które musiało bardzo zaboleć ich mamę.

Wytłumaczy, że z uwagi na nią powinien powstrzymać się od cierpkich komentarzy w stosunku do Smolnego. Przypomni, że to tata od nich odszedł, a mama czuła się wtedy bardzo nieszczęśliwa. Odkąd poznała Krzysztofa, jest spokojniejsza...

Ale czy wyjaśnienia Daniela przemówią Kubie do rozsądku?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje