Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Kazik wyzna Igorowi prawdę?

Kazik prosi Igora o rozmowę. Nowak nie przypuszcza, że to co usłyszy jeszcze bardziej go załamie... Sprawdźcie, co czeka pozostałych bohaterów w 1838. odcinku "Na Wspólnej".

Czas zmierzyć się z bolesna prawdą...

Igor bardzo przeżywa śmierć Magdy. Jednak jeszcze gorsza dla niego jest trauma Julki po stracie mamy... Nowak stara się wspierać małą jak może, dawać jej maksymalne poczucie bezpieczeństwa.

Reklama

Po południu do szpitala wzywa go Kazik. To, czego Igor dowiaduje się od niego o Magdzie, rozbija go do końca... Czyżby niedoszły narzeczony Żebrowskiej postanowił powiedzieć Nowakowi prawdę o tym, że Magda kochała tylko jego?

Weronika odkrywa, że Adę pobił mąż!

Roztoccy mają problem - Ada w ostatniej chwili informuje, że nie może przyjechać do Kacperka. Jej syn jest znowu chory. Jednak kiedy Weronika odwiedza mamę, zastaje u niej Kazika zupełnie zdrowego!

Wściekła Roztocka jedzie natychmiast do siostry. Na miejscu okazuje się, że Ada została dotkliwie pobita przez swojego męża! Prawniczka będzie chciała pojąć kroki zmierzające do jego ukarania!

Roman rozkręcają ciasteczkowy biznes!

Ciasteczkowy interes Romana kwitnie! W barze Marii towar znika mimo wysokiej ceny. Klienci są zachwyceni - po zjedzeniu "ziołowego" przysmaku reagują wręcz euforycznie!

Tylko Sergiusz jest niezadowolony. Ba, zawrotną karierą ciastek z marihuaną jest wręcz przerażony!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje