Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10693
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Julia Kamińska dostała nową rolę!

Do stałej obsady telenoweli „Na Wspólnej” dołączyła Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z „BrzydUli”. Zobaczymy ją w wątki Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska).

Ostatnio fani seriali mogli oglądać 30-letnią dziś aktorkę jako Natalię Nowacką w "Singielce" i doktor Zuzę Krakowiak w "Na dobre i na złe".

Reklama

Tym razem pojawi się w roli niejakiej Romy Lenarskiej, która zostanie zatrudniona w tej samej agencji co Kinga.

Zdradzamy, że w 2420. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 1 lutego w TVN) przed agencją na Brzozowską wpadnie jakaś rowerzystka.

Roma rozpozna ją i zawstydzona przeprosi, że o mało nie stratowała osoby, która jest dla niej autorytetem w dziedzinie reklamy.

Bardzo się ucieszy, że będą razem pracowały. Wyjaśni, że właśnie została przyjęta na staż do agencji. Brzozowska z powściągliwą wdzięcznością przyjmie wyrazy uznania.

Tego samego dnia dyrektor (Rafał Sisicki) poinformuje Kingę, że firma, dla której ostatnio robili kampanię, zbankrutowała i nie może zapłacić ludziom. Brzozowskiej nie spodoba się, że szef wypłacił pensję kierownictwu, a zaniedbał szeregowych pracowników. Postanowi zrzec się swoich dochodów.

Domagała wytłumaczy jej, że to nie uratuje sytuacji. Doda, że będzie musiał zwolnić kilku pracowników. Zapytany, dlaczego przyjął Romę, wyjaśni, że to stażystka pracująca za darmo. Poprosi Brzozowską, żeby wykorzystała swoje kontakty i jak najszybciej znalazła dużego klienta. Kinga postawi warunek, żeby nie robił cięć bez jej wiedzy.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje