Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10701
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Jesienna ramówka TVN

Wypadek, śmierć, zagadki kryminalne i sekrety z przeszłości. Co czeka bohaterów lubianych seriali? Jakie seriale zobaczymy jesienią na antenie TVN?

W nowych odcinkach dramatyczne chwile czekają Elę i Igora. Po wypadku, któremu uległa z Ewą, sposób bycia Marcinkowej zmieni się o 180 stopni. Spokojna i ułożona dotąd kobieta coraz częściej będzie miewać napady szału i podejmować irracjonalne decyzje.

Reklama

W poważne tarapaty wpadnie Weronika. Pewnej nocy, po świętowaniu kolejnego zawodowego sukcesu i wypiciu kilku lampek wina, wsiądzie za kierownicę i... spowoduje wypadek. Początkowo nieświadoma swojego czynu oraz przekonana, że uderzyła w jakieś zwierzę, odjedzie z miejsca zdarzenia.

Po okresie sprawiania problemów wychowawczych Przemek postanowi dać rodzicom odetchnąć. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać.

Ku wielkiej radości Krzysztofa, jego nastoletni syn zrezygnuje z wykorzystywania niewinnych ludzi do "nabijania fejmu" i znajdzie nowe zajęcie. Nieoczekiwanie odkryje w sobie miłość do sceny, a przede wszystkim do nauczycielki prowadzącej kółko teatralne - Dagmary.

Emisja nowych odcinków od września od poniedziałku do czwartku o godz.20.15!

Pułapka

Tym razem Olga Sawicka (Agata Kulesza) zostaje uwikłana w nową intrygę kryminalną, która budzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi burzy się, kiedy na wokandę sądową trafia sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej "Bestia". Popularna autorka kryminałów postanawia wziąć sprawy w swoje ręce - gotowa na wszystko, rozpoczyna własne dochodzenie.

Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga staje twarzą w twarz ze swoją przeszłością i mierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo... Czy pisarce wystarczy sił i determinacji, żeby wydostać się z kolejnej "pułapki"?

Jesienią na ekrany powrócą gwiazdy pierwszej serii, m.in. Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek.

W 2. sezonie "Pułapki" do obsady dołączą: Jerzy Radziwiłowicz ("Glina"), Jan Frycz ("Ślepnąc od świateł), Eryk Lubos ("Belle Epoque"), Henryk Talar ("Leśniczówka"), Wiktoria Gorodeckaja ("Druga szansa"), Anna Romantowska ("Miłość jest wszystkim"), Katarzyna Gałązka oraz Maciej Musiał ("1983").

Drugi sezon (sześć odcinków) można będzie oglądać od 3 września o 21:30 (co wtorek).

39 i pół tygodnia

"39 i pół tygodnia" ma przedstawiać dalsze perypetie Darka i jego najbliższych.

Główny bohater stanie przed trudną walką z czasem, gdyż w pierwszym odcinku usłyszy on diagnozę o chorobie. Jankowski będzie więc chciał rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami i w pełni wykorzystać czas, który mu pozostał.

Wiadomo także, że prace nad kolejną odsłoną produkcji trwają już od zeszłego roku, a na planie znów pojawili się m.in. wspomniany już Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz czy Magdalena Lamparska.

Kolejna odsłona serialu ma pojawić się w telewizji na jesień.

Nowe odcinki będzie można oglądać od co niedzielę, od 8 września, o 21:30.

Zakochani po uszy

Asia i Piotr poznali się 10 lat temu jako nastolatkowie i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Rodzące się uczucie brutalnie przerwała dziewczyna Piotra, Sylwia, sprytna intrygantka, która już wtedy postanowiła, że Piotr zawsze będzie należał do niej i nikomu nie pozwoli go sobie odebrać.

Czy historia zatoczy koło i Piotr zapomni o miłości do Asi, na rzecz szczęśliwego życia z Sylwią i dzieckiem?

Już w pierwszym tygodniu emisji serialu Kuba dotrze do materiałów, które wyjaśnią tajemnicę imprezy firmowej, na której Asia rzekomo zdradziła Piotra.

Jak dentysta zareaguje na taki obrót spraw? Czy jest jeszcze nadzieja na udany związek z Asią?

Nowe odcinki będą emitowane na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku od 2 września o godz. 19:30.

Pod powierzchnią

Głównymi bohaterami nowego sezonu będą Marta (Magdalena Boczarska), Bartek (Bartłomiej Topa), Maciek (Łukasz Simlat) oraz Ola (Maria Kowalska).

Znaczące role w tym sezonie odegrają także Iga (Michalina Łabacz), Radek (Mateusz Banasiuk), a także komisarz Byszewska (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik). Do obsady dołączy również Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.

Pierwszy sezon "Pod powierzchnią" dostarczył widzom sporej dawki emocji. Skomplikowane relacje głównych bohaterów, ich sekrety i namiętności doprowadziły do tragedii.

Marta Gajewska w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Finałowy odcinek przyniósł również szokujące rozwiązanie - okazało się, że syn Gajewskich żyje.

Rozwikłanie tajemnicy zaginięcia chłopca okaże się bardzo skomplikowane i na zawsze zmieni życie Marty i Bartka.
W kolejnym sezonie widzowie będą mogli wejść jeszcze głębiej pod powierzchnię kłamstw i tajemnic głównych bohaterów.

Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego była opiekunka dziecka - Iga uprowadziła Maksa? I wreszcie jak potoczą się losy poszukiwanych przez policję nastolatków Oli i Janka?

Drugi sezon "Pod powierzchnią" będzie emitowany na antenie TVN od 22 października (co wtorek).

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje