Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10053
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Jakub Wesołowski świętuje 30. urodziny!

Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", 2 lipca kończy 30 lat. - Kiedyś chciałem zmieniać świat, a teraz walczę o to, by on mnie nie zmienił - mówi.


Nadzieja polskiego kina

Reklama

Znajomi nazywają Jakuba Wesołowskiego "złotym chłopcem", który we wszystkim, co robi, po prostu skazany jest na sukces. On sam nie lubi opowiadać o swoich sukcesach, bo uważa, że ma przed sobą jeszcze długą drogę, by zrealizować wszystkie swoje marzenia...

- Marzenia mają dla mnie olbrzymie znaczenie i walka o nie jest niesamowita - powiedział kiedyś w wywiadzie.

Kiedy Jakub Wesołowski po raz pierwszy stanął na planie "Na Wspólnej", miał 18 lat. Traktował wtedy aktorstwo jako wspaniałą przygodę, ale nie chciał wiązać się z tym zawodem na stałe. Rozpoczął studia dziennikarskie, ale gdy jeden z kolegów powiedział mu, że organizowany jest casting do filmu "Jutro idziemy do kina", postanowił spróbować swoich sił i... dostał rolę Jurka Bolesławskiego. Po premierze okrzyknięty został nadzieją polskiego kina.

Nowy James Bond?

- Konsekwencją "Jutro idziemy do kina" jest moja rola w "Czasie honoru". Udział w tym serialu można postrzegać tylko w kategorii spełnienia marzeń - wyznał niedawno.

Jednym z największych marzeń 30-letniego aktora jest zagranie... Jamesa Bonda, którego uważa za ideał mężczyzny. Jakub zdaje sobie sprawę z tego, że w agenta 007 nigdy się nie wcieli, ale - jak mówi - marzenia nic nie kosztują. Zresztą, rolę twardziela ścigającego złoczyńców ma już przecież na swoim koncie!

Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", choć zginął w tragicznych okolicznościach, wciąż jest dla fanów serialu o czworonożnym detektywie uosobieniem męskości i jedną z najsympatyczniejszych postaci w aktorskim dorobku Kuby Wesołowskiego.

Zbudować dom, spłodzić syna, posadzić drzewo...

Dwa lata temu Jakub Wesołowski zażartował w wywiadzie, że niedługo skończy trzydziestkę, a to najwyższa pora, żeby stać się odpowiedzialnym facetem.

Dziś, w dniu swych 30. urodzin, może śmiało powiedzieć, że zrealizował swój plan - założył rodzinę, wybudował hotel, świetnie radzi sobie jako biznesmen. Aktorstwo traktuje jako ciekawy dodatek do swojego życia i nie zamierza z niego rezygnować.

- Staram się od pewnego czasu iść w stronę rzeczy ważnych, a nie tymczasowych. Lubię to swoje dorosłe życie, bo na razie jest takie, jak je sobie wymarzyłem - mówi Jakub.

Igor igra z ogniem!

A co wydarzy się w najbliższym czasie w życiu serialowego bohatera Kuby Wesołowskiego - Igora Nowaka?

W nowych odcinkach Igora i Elżbietę czeka huśtawka nastrojów. Będą się na okrągło kłócić i zaraz potem godzić (najchętniej w łóżku), bo kochankowie zgodnie uznają, że nie są w stanie bez siebie żyć. 

Młody kochanek zaproponuje Elżbiecie żeby odeszła od męża, którego nie kocha i resztę życia spędziła u jego boku.

Podjęcia decyzji Marcinkowej nie ułatwi postawa małej Julki, której nie spodoba się, że tatuś całuje "jakąś panią". A zazdrosny mąż nie będzie siedział przecież bezczynnie. Co więcej: dopiero pokaże, na co go stać! Czy romans Elżbiety i Igora skończy się tragicznie?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Wesołowski Jakub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje