Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10529
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Iza wyląduje w szpitalu! Przez syna i Zdybicką!

Intryga Zdybickiej (Anna Samusionek) doprowadzi Izę (Anna Korcz) nie tylko do kłopotów finansowych, ale też do zawału serca! Brzozowska odkryje, że Ilona uwiodła jej syna Maksa (Adam Fidusiewicz)... Oto szczegóły!


Reklama

Kłopoty finansowe odbiją się na zdrowiu Izabeli. Coraz częściej dokuczać będzie jej silny ból brzucha. Jerzy (Wojciech Wysocki) oceni, że żona powinna w końcu jakoś rozwiązać sytuację Bud-Maksu. Dlatego właśnie uda się do Maksa z prośbą o pomoc.

Bud-Maks na sprzedaż?

Gdy Dudek zadzwoni do jego drzwi, zakochany Maks akurat będzie spędzał mile czas na miłosnych igraszkach z Iloną. Postanowi udawać, że nikogo nie ma w domu. W końcu jednak poprosi ukochaną, żeby ukryła się w łazience, po czym wpuści gościa.

- Bank, w którym jest zadłużony Bud-Maks, grozi konsekwencjami, bo Izabela od jakiegoś czasu nie spłaca kredytu - poinformuje Dudek. - Musisz coś wymyślić, bo Iza ma ostatnio problemy zdrowotne, ale nie chce iść do lekarza.

Ilona, która usłyszy całą rozmowę, zacznie namawiać kochanka, żeby przekonał Izę do pomysłu odsprzedania jej udziałów Bud-Maksu.

- To najkorzystniejsze rozwiązanie - podpowie.

Rodzinna awantura

Na tym tle między Izabelą a jej synem w 1876. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 3 marca) dojdzie do ostrej sprzeczki. Brzozowska przypomni, że problemy Bud-Maksu zaczęły się, odkąd Zdybicka pojawiła się na horyzoncie. Wścieknie się, że syn - zamiast zachowywać się jak lojalny wspólnik - bierze stronę konkurencji. Nagle zasłabnie i upadnie na podłogę. Przerażony Maks zadzwoni po karetkę. Lekarze będą podejrzewali zawał. Brzozowska zostanie odwieziona do szpitala...

Nakryje ich w negliżu   

Intuicja podpowie Izie, że Zdybicka bawi się Maksem. Nakryje ich razem w negliżu...

Czy Maks uwierzy matce, że był tylko narzędziem w rękach Ilony, która cynicznie go wykorzystała, aby pozbyć się konkurencji?


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama