Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Igor wyzna Elżbiecie miłość!

Podczas romantycznego wypadu za miasto Igor (Kuba Wesołowski) zdobędzie się w końcu na wyznanie swoich uczuć Elżbiecie (Paulina Chapko). Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że w 2104. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 20 lipca w TVN) Elżbieta zjawi się rankiem u Igora. Spędzą razem upojne chwile. Przy tej okazji Nowak poprosi ukochaną, żeby - choć na parę dni - wyjechali gdzieś tylko we dwoje. Marcinkowej bardzo spodoba się pomysł dziennikarza, dlatego przyjmie jego propozycję z wielkim entuzjazmem.

Za to Julka (Maja Oświęcińska) zezłości się, że tata nie chce jej zabrać na wycieczkę. Igor skłamie córeczce, że jedzie do pracy i nie mógłby się nią zajmować. Chwilę później dostanie telefon od Naczelnego (Janusz Chabior). Na szczęście uda mu się przekonać szefa, żeby ten pozwolił mu wziąć zaległy urlop.

Zapewni go, że Marta (Joanna Jabłczyńska) świetnie poradzi sobie z reportażem, nad którym wspólnie pracowali. Ewa (Ewa Gawryluk) będzie miała wątpliwości co do wyjazdu syna.

- Mam nadzieję, że wiesz, co robisz - skomentuje.

Tymczasem Igor i Elżbieta dotrą do ośrodka wypoczynkowego. Właścicielka weźmie ich za małżonków. Kochankowie spędzą całe popołudnie razem. Będą jeździć na łyżwach i cieszyć się ze wspólnych chwil.

-  Kocham cię! - usłyszy w końcu z ust ukochanego Elżbieta.

-  I ja ciebie! - odwzajemni mu wyznanie piękna mężatka.

Jakie będą dalsze losy romansu Igora z Elżbietą? Czy Marcinkowa zdecyduje się porzucić dla Nowaka swojego męża Jakuba (Andrzej Niemirski)?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje