Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10759
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Igor straci pracę?

Igor (Jakub Wesołowski) dowie się, że Marcinek (Andrzej Niemirski) polecił zwolnić go z pracy. Postanowi spotkać się z mężem Elżbiety (Paulina Chapko) i powiedzieć mu osobiście, co sądzi o jego zachowaniu...

W 2112. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 3 sierpnia w TVN) Igor dowie się od swojego szefa, że ten dostał od prezesa zarządu nieoficjalne ale stanowcze polecenie, by zwolnić go z pracy. Artur (Janusz Chabior) zapewni jednak swego podwładnego, że nie zamierza dawać mu wypowiedzenia, ale będzie bardzo ciekawy, co zaszło pomiędzy Igorem i Jakubem. Igor, wściekły na Marcinka, postanowi spotkać się z nim i porozmawiać jak mężczyzna z mężczyzną. To, co usłyszy od Jakuba, sprawi, że zrozumie, iż zazdrosny o Elżbietę Marcinek może uczynić z jego życia piekło! 

Reklama

Podczas rozmowy z kochankiem żony Jakub wyraźnie da Igorowi do zrozumienia, że nie ma zamiaru rezygnować z Elżbiety i zrobi wszystko, by ją odzyskać. Uświadomi Nowakowi, że czekają go ciężkie dni, bo - pozbawiony pracy - nie będzie w stanie utrzymać mającej dość wygórowane wymagania jego żony.

- Pobawi się tobą, a potem i tak wróci do mnie - stwierdzi z wyższością.

Po powrocie do domu przygnębiony Igor usłyszy od Elżbiety, że wszystko się jakoś ułoży. Ukochana obieca mu, że wkrótce znajdzie sobie pracę - była przecież tancerką i mogłaby prowadzić lekcje tańca dla dzieci.

Julka (Maja Oświęcimska), córka Igora, która wcześniej da ojcu do zrozumienia, że nie jest zachwycona obecnością Elżbiety w ich domu, wciąż będzie nadąsana i zła. Nawet nie będzie starała się ukryć, że to z powodu Eli... Igor zapewni córeczkę, że bardzo ją kocha i zawsze będzie dla niego najważniejsza. Nie zaprzeczy, że kocha Elżbietę, ale Julka nie powinna traktować jej jak rywalki. Na szczęście dziewczynka, słysząc, że partnerka taty była baletnicą i może nauczyć ją tańczyć, spojrzy na nią wreszcie łaskawszym okiem...

Czy Julka zaakceptuje w końcu Elżbietę? Czy Jakub dopnie swego i doprowadzi do zwolnienia Igora z pracy? Jak w stosunku do podwładnego zachowa się przyparty do muru przez prezesa Artur?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje