Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10749
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Igor postawi Eli ultimatum! Rozstaną się?

Igor (Jakub Wesołowski) zapowie Elżbiecie (Paulina Chapko), że nie pozwoli, aby jej karygodne zachowanie odbiło się negatywnie na jego córce (Maja Oświecińska). Ostrzeże Marcinkową, że jeśli pilnie nie skonsultuje się z neurologiem, on wyprowadzi się z domu razem z Julką!

Zdradzamy, że w 2932. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 28 sierpnia w TVN) Igor zdecyduje się porozmawiać z psychiatrą na temat Elżbiety. Opowie, jak zmieniło się jej zachowanie po wypadku. Lekarz uświadomi mu, że sprawa może nie mieć podłoża psychicznego. Poradzi, żeby zabrał ją najpierw do neurologa i przestrzeże, że urazy głowy mogą mieć bardzo niebezpieczne konsekwencje...

Straci sponsora i... przyjaciółkę

Reklama

W tym samym odcinku Elżbieta przez swoją arogancję straci wieloletniego sponsora fundacji. Na domiar złego Zuza (Małgorzata Socha) poinformuje ją, że nie może dłużej pracować w takiej atmosferze, zwłaszcza z kimś, kto podejrzewa ją o defraudację. Marcinkowa ze złośliwą przyjemnością wytknie Hofferowej, że zależy jej wyłącznie na prestiżu i przyjemnościach, a zapomina, że to wszystko kosztuje. Dotknięta do żywego Zuza oznajmi Marcinkowej, że rezygnuje z pracy w fundacji, po czym wzburzona wyjdzie, trzaskając drzwiami.

Albo lekarz, albo wyprowadzka

Elżbieta wróci do domu podminowana i z miejsca zacznie rozstawiać Igora i Julkę po kątach. Dziewczynka natychmiast ucieknie do swojego pokoju. Igor zachowa spokój. Poprosi ukochaną, żeby usiadła i go posłuchała. Wyjaśni Eli, jakie zmiany w niej zaszły i zacznie nalegać, żeby zgodziła się na wizytę u specjalisty. Rozzłoszczona Marcinkowa oznajmi, że nie potrzebuje lekarza, tylko spokoju, a na uwagę, że Julka się jej boi, zaperzy się, że Nowak nastawia małą przeciwko niej.

Postawiony pod ścianą Igor zakomunikuje Elżbiecie, że nie pozwoli, aby jej zachowanie odbiło się źle na jego córce. Ostrzeże ukochaną, że jeśli nic nie zrobi, wyprowadzi się razem z Julką. Gdy Ela zostanie sama w pokoju, wściekła wyrzuci do kosza kwiaty od Igora...


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje