Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej" idzie na wakacje

Wszyscy uczniowie wiedzą, że koniec czerwca, to koniec roku szkolnego. Dla ekipy serialu "Na Wspólnej" natomiast to koniec sezonu. Aktorzy, reżyserzy i wszyscy inni pracujący przy tworzeniu tej produkcji mają przerwę aż do września.

Gościliśmy podczas ostatniego przed wakacjami dnia zdjęciowego. Nie dało się ukryć podekscytowania i rozkojarzenia panującego na hali zdjęciowej. Wszyscy chcieli jak najszybciej skończyć zdjęcia, niestety sceny do zrealizowania, jak na złość, były trudne. Zwłaszcza dla Joasi Jabłczyńskiej, która w tak radosnej chwili, musiała zmuszać się do płaczu na planie. A dlaczego, tego nie możemy zdradzić.

Reklama

Jak się dowiedzieliśmy, aktorzy, pomimo przerwy w serialu, nie mają wakacji, a z pewnością nie do września. Większość z nich na wymarzony urlop wybierze się w czasie wolnym od innych zobowiązań. Małgorzata Socha na przykład w wakacje poświęci się pracy przy dwóch filmach: "Och, Karol" i "Na ostrzu noża". "Wakacje będę miała pracowite, ale cieszę się z tego powodu. A na odpoczynek myślę, że też znajdę kilka dni - opowiada Małgosia Socha.

- Na Wspólnej jest taki zwyczaj, że zawsze na zakończenie sezonu organizowana jest impreza, na której bawimy się wszyscy razem. Dziś czuję się trochę tak, jakbym kończyła rok szkolny" - śmieje się aktorka.

Joasia Jabłczyńska z kolei w czasie wakacji skupi się na pracy w kancelarii prawnej. "Cały czas robię aplikację i mam tylko miesiąc przerwy. Ponadto pracuję w kancelarii i chcę ten czas wykorzystać na nadrobienie zaległości" - wyjaśnia Joasia.

Kazio Mazur natomiast wytęży swój umysł przy pisaniu pracy licencjackiej.

- We wrześniu bronię pracę licencjacką na studiach dziennikarskich. Już kilka kierunków mam za sobą, bo i operatorkę i aktorstwo, a teraz chciałem przybliżyć sobie dziennikarstwo - opowiada Kazio, który niestety nie mógł świętować zakończenia sezonu, ponieważ musiał uczyć się do egzaminu z ekonomii.

A po przerwie wakacyjnej serial powróci do nas ze zdwojoną siłą. Jak zapewniają producenci nie zabraknie nowych, ekscytujących wątków, trudnych, życiowych tematów i ciekawych postaci, zwłaszcza męskich.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje