Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8394
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Hebel rozprawi się ze Żbikiem!

Mecenas Olszewska (Katarzyna Walter) innym okiem spojrzy na Hebla (Tadeusz Huk), gdy ten - stając w jej obronie - wymierzy potężny cios w Żbika (Michał Mikołajczak).

Zdradzamy, że w 2582. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 15 listopada o godz. 20.15 w TVN) Hebel zjawi się rankiem w kancelarii Olszewskiej. Wyjawi, że chciałby się jej poradzić w sprawach prawnych związanych z promocją płyty. Na początek jednak zaprosi ją na drugie śniadanie. Olszewska będzie się wzbraniać, lecz w końcu ulegnie namowom adoratora.

Reklama

Hebel przez przypadek zdradzi się, że wie, z kim była ostatnio związana. To rozdrażni Olszewską. Zarzuci Ryszardowi, że ją inwigiluje, po czym obrażona zawróci do kancelarii. Na parkingu drogę zajedzie jej auto, z którego wysiądzie Darek i rozwścieczony nakrzyczy na Agnieszkę, że przez nią nie został przyjęty do Rady Adwokackiej. Ryszard wymierzy mu potężny cios, po czym szarmancko poda ramię Olszewskiej. Agnieszka z wdzięcznością przyjmie ten gest.

Da mu szansę

Po powrocie do gabinetu podziękuje Ryszardowi i opowie mu historię znajomości z Darkiem. Po chwili zreflektuje się, że Hebel zapewne już ją zna ze swoich źródeł. Mężczyzna nie zaprzeczy. Olszewska nie będzie już dla niego taka oschła. Heblewski, żegnając się, wyrazi nadzieję, że niebawem znowu się spotkają.

W tym samym odcinku Agnieszka zda Weronice (Renata Dancewicz) relację z tego, co się stało przed kancelarią. Będzie pełna podziwu dla Ryszarda, który tak rycersko stanął w jej obronie. Roztocka zdziwi się, że przyjaciółka mówi o nim w taki sposób. Olszewska da jej do zrozumienia, że zmieniła zdanie o Heblu i niewykluczone, że da mu szansę.

Tymczasem Hebel zaczepi Darka przed domem. Żbik zagrozi, że poda go do sądu za to, co zrobił dzisiaj rano. Dozna szoku, kiedy okaże się, że Ryszard doskonale zna jego przyzwyczajenia i wie o nim o wiele więcej niż ten mógłby się spodziewać. Hebel we właściwy sobie, uprzejmy sposób ostrzeże Darka, że jeśli będzie dalej naprzykrzał się Agnieszce, może go spotkać coś bardzo przykrego. Widząc, że osiągnął swój cel, odjedzie. Darek autentycznie się przestraszy.

Zaproszenie na kolację

Wychodząc po pracy z kancelarii, Agnieszka zauważy na parkingu Heblewskiego. Mężczyzna da jej do zrozumienia, że nie musi już obawiać się Żbika, po czym zaprosi do restauracji na kolację. Nie czekając na zgodę, poleci Sebastianowi (Bartosz Głogowski) odwieźć auto Olszewskiej pod jej dom. Agnieszka, choć początkowo nieco zirytowana, przyjmie zaproszenie swojego wybawiciela...

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje