Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Groźba gangstera

Kamil (Kazimierz Mazur) odkryje, że jego nowy pacjent Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk), który trafił na oddział kardiologiczny, wcale nie jest politykiem. To groźny gangster o pseudonimie Hebel! Poznaj szczegóły!Reklama

Zdradzamy, że w 2065. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 7 maja o godz. 20.15 w TVN) pacjent Heblewski będzie załatwiał swoje interesy przez telefon. A kiedy zjawią się u niego lekarze, każe im zaczekać, aż skończy. Wówczas ordynator Ostrowski (Michał Kalita) uświadomi mu, że bez jego woli leczenia nikt nie będzie w stanie mu pomóc. Przy okazji poinformuje go, że do jego operacji wyznaczył doktora Hoffera. Hebel natychmiast zadzwoni do znajomego i poprosi go o informacje na temat młodego lekarza.

Jakiś czas później Kamil znowu zastanie pacjenta zajętego sprawami zawodowymi. Podczas wywiadu medycznego dowie się, że Ryszard Heblewski prowadzi firmę logistyczną. W kwestii jego zdrowia okaże się, że pacjent jest obciążony rodzinnie chorobami serca - jego ojciec i starszy brat zmarli na zawał. Hoffer otwarcie mu powie, że jeśli nie przestanie się przemęczać i stresować, operacja nic mu nie da. Zacznie przy tym wypytywać Heblewskiego, czy ma kogoś zaufanego, kto mógłby go odciążyć przy prowadzeniu firmy. Niespodziewanie mężczyzna zareaguje podejrzliwie i agresywnie. Kamil postanowi więc nie ciągnąć dalej tego tematu.

W tym samym odcinku Hoffer znajdzie w Internecie artykuł, z którego jasno wynika, że Heblewski zwany "Heblem" jest szefem gangu. Niedawno został zwolniony z aresztu z powodu braku dowodów.

Tymczasem Hebel oznajmi młodemu lekarzowi, że sprawdził go i zgadza się, żeby go operował. Wymownie da Kamilowi do zrozumienia, że lepiej dla niego będzie, jeśli nie spartaczy swojej roboty...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje