Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak nie boi się wyzwań!

W "Na Wspólnej" jest od samego początku. Grażyna Wolszczak opowiada nam o sile seriali, zamiłowaniu do przygód i zawodowych planach.

Patrząc na Grażynę Wolszczak, czyli Barbarę Brzozowską z "Na Wspólnej", trudno uwierzyć, że już dwa lata temu... osiągnęła wiek emerytalny! Zachwyca urodą, figurą i wdziękiem!

Reklama

Kiedy w 2001 roku na ekrany kin wszedł "Wiedźmin" z Michałem Żebrowskim w roli Geralta z Rivii, tysiące Polaków zakochało się w Grażynie Wolszczak grającej w ekranizacji sagi Andrzeja Sapkowskiego Yennefer. Aktorka - choć była już wtedy dojrzałą kobietą po czterdziestce - zachwyciła widzów swym talentem i urodą. Dopiero jednak dzięki serialowi, który Program 1 TVP wyemitował na swej antenie rok po premierze filmu, fani "Wiedźmina" mogli napatrzeć się na wszystkie walory Grażyny Wolszczak. O scenie erotycznej w 4. odcinku serialu, w której 43-letnia wówczas aktorka wystąpiła bez ubrania, mówiła cała Polska. Jej piersi okrzyknięte zostały najpiękniejszymi w naszym show-biznesie!

Do dziś zachwyca urodą! Tuż przed swymi 60. urodzinami dostała propozycję udziału w rozbieranej sesji dla "Playboy'a" - pisma, które od lat bezskutecznie starało się nakłonić ją, by pochwaliła się na jego łamach swym ciałem. Aktorka odmówiła... Za to przyjmuje propozycje zawodowe wiążące się z przygodami! W ubiegłym roku, razem z synem, wystąpiła w "Ameryce Express" i nie żałuje! Grażyna Wolszczak wciąż jest spragniona emocji!

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje