Reklama

"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak blondynką! Metamorfoza, która zachwyca

Grażyna Wolszczak, czyli Basia Smolna z "Na Wspólnej", zachwyciła ostatnio metamorfozą. Aktorka, która do tej pory nie eksperymentowała z kolorem włosów została blondynką. Jak sama przyznała, nie sądziła, że wizyta i fryzjera może wywołać tak wielką lawinę komentarzy!

Grażyna Wolszczak - etatowa brunetka

Popularność przyniosła jej rola w "Wiedźminie", w którym zagrała Yennefer z Vengerbergu, pachnącą bzem i agrestem, ukochaną Geralta z Rivii.

Grażyna Wolszczak stała się jedną z najpopularniejszych brunetek w Polsce, a jej magnetyzm działał na wyobraźnię męskiej części publiczności. Z czasem aktorka, która od prawie dwóch dekad gra w serialu "Na Wspólnej", zaczęła eksperymentować z kolorem włosów.

Ostatnio zadebiutowała jako blondynka i zebrała morze komplementów.

Grażyna Wolszczak - metamorfoza w blondynkę

Okazuje się, że jej metamorfoza ma związek nie tylko z graną przez nią Basią Brzozowską, ale również z Covid-19.

Reklama

"Niesamowite ile komentarzy w sieci potrafi wywołać taki drobiazg jak zmiana koloru włosów! Śpieszę donieść, że nie są to przemyślane decyzje, to tylko porywy fantazji mojego fryzjera, którym poddaję się bez większych dyskusji. Wczoraj przyszłam z sugestią, żebyśmy delikatnie przyciemnili, a on na to "wręcz przeciwnie, robimy jaśniejsze". "Acha" powiedziałam i po 2,5 godziny wyszło właśnie tak!" - skomentowała swoją metamorfozę.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama